Втім, команда з Санкт-Петербурга продовжує зберігати армійську дисципліну. У Новосибірську СКА здобув уже третю перемогу поспіль. Максим Афігонєнов продемонстрував, що за 11 років у НХЛ таки чогось навчився - влучний кидок уже на другій хвилині зустрічі. А вже на четвертій хвилині ліхтар за воротами сибіряків запалав удруге.

Подвоїв перевагу команди із Північної Пальміри Віталій Вишневський. Уродженець Харкова підправив шайбу після суперпотужного пострілу Франссона. Все, на що спромоглися господарі - закинути гол престижу за 5 хвилин до фінальної сирени. Відзначився Другов. 1:2, "Сибір" зазнав уже третьої поразки поспіль.

За набраними очками СКА наздогнав "Атлант". "Спартак" здолав новокузнецький "Металург" і оформив вихід до раунду плей-оф. Таке ж досягнення підкорилося "Сєвєрсталі", що переграла "Амур". Наразі невідомі лише два учасники плей-оф від Західної конференції.

Натомість на Сході вакансія лише одна. Сім команд гарантували собі подальшу боротьбу за Кубок Гагаріна і тепер хокеїсти борються хіба що за зручніших суперників у плей-оф. На останнє місце претендують "Нафтохімік" і "Трактор".