Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ Татьяна Острикова
 • blog_ava
  Новые налоговые законы: для чего это властям и как повлияет на обычных покупателей
  Для чего власти приняли новые налоговые законы, что они предусматривают и стоит ли волноваться обычным потребителям – в программе "Сложные вопросы" с Татьяной Остриковой рассказали председатель Государственной налоговой службы Украины Сергей Верланов и председатель Всеукраинского объединения малого и среднего бизнеса "Фортеця" Оксана Продан .
  6 ноября 2019 , 19:16
 • blog_ava
  Земельная реформа: кто будет пользоваться землей и сколько она будет стоить
  О земельной реформе, ценах на аренду и продажу земли, о предложениях фермеров и прогнозах правительства – в программе "Сложные вопросы" с Татьяной Остриковой рассказали заместитель министра экономики, торговли и сельского хозяйства Тарас Высоцкий и заместитель председателя Всеукраинского аграрного совета Михаил Соколов.
  30 октября 2019 , 18:45
 • blog_ava
  Податкова амністія: що це означає та які ризики приховує
  Новий парламент приступив до виконання своїх передвиборчих обіцянок. А обіцяно було чимало! Зокрема, й так звана податкова амністія. Про можливість запровадження якої вже з наступного року говорять у "Слузі народу". Що податкова амністія означає для українців та які ризики приховує – читайте у блозі 24 каналу.
  4 сентября 2019 , 14:30
 • blog_ava
  Різке зміцнення гривні: що далі буде з курсом
  Поки усі зайняті політикою, дещо дивне відбувається з курсом долара. За останні кілька днів гривня швидко зміцнилася. Аж так, що сьогодні за долар дають 25 гривень.
  6 августа 2019 , 13:29
 • blog_ava
  Чому в Україну не хочуть йти інвестори: гучні справи
  Останнім часом багато людей говорять про те, що з перезавантаженням влади наша країна має шанс вийти з економічного "застою". Мовляв, потрібен квантовий стрибок в економіці, потрібно залучити в країну інвестиції, і тоді нарешті матимемо добробут для людей. Та чомусь інвестори не поспішають нас рятувати.
  31 июля 2019 , 14:00
 • blog_ava
  Монокоаліція у Верховній Раді: що обіцяла партія "Слуга народу" та хто стане прем'єром
  Українці обрали новий парламент. Але поки ЦВК рахує голоси, експерти думають-гадають, як змішаються фарби на цій картині: буде монокоаліція чи хтось приєднається до керівної партії? Хто ж може бути у кріслі прем'єра? Як складуться владні пазли на найближчі роки, давайте розбиратися.
  26 июля 2019 , 15:30
 • blog_ava
  Люстрація від Зеленського: що ховається за рішенням президента
  Минулого тижня для парламенту восьмого скликання пролунало одразу кілька дзвінків. "Останній дзвоник" у сесійній залі і так званий "тривожний дзвінок" під назвою – люстрація.
  19 июля 2019 , 16:30
 • blog_ava
  Черговий наступ на українську митницю: чого очікувати
  Українську митницю, як хворого пацієнта, багато років "трясе" і лихоманить. Здавалося, що ця хвороба невиліковна. Проте президент і уряд знову взялися "лікувати" митницю.
  12 июля 2019 , 19:30
 • blog_ava
  Економічний спад чи зростання: чого чекати Україні
  Світовий банк доповів, що економіка у світі змінила тренд зростання, який сповільнився до менш ніж 3% на рік. А ще й МВФ, основний кредитор України, оголосив, що зробить паузу в роботі до кінця виборів.
  21 июня 2019 , 22:30
 • blog_ava
  Парламентські вибори-2019: підводні камені партійних списків
  Літо почалось гаряче. Гучні звільнення людей Порошенка та призначення на найвищі посади в державі. Конституційний суд, що розпочав розгляд Указу Президента про дострокові вибори. І найголовніше – партійні з'їзди та політичні команди, які йдуть на вибори з різними прапорами.
  17 июня 2019 , 17:00
 • blog_ava
  Досягнення та невдачі: чим запам'ятається уряд Гройсмана
  20 травня відбулась інавгурація президента Володимира Зеленського. В своїй промові він запропонував уряду піти у відставку. В той же ж день Володимир Гройсман заявив, що за посаду на тримається й напише заяву.
  10 июня 2019 , 12:30
 • blog_ava
  Чого чекати бізнесу від нових призначень Зеленського
  Минулий тиждень, який розпочався інавгурацією, видався бурхливим. Розпуск Верховної ради, невдала спроба змінити виборче законодавство, нові призначення та виступ Володимира Зеленського на iForum.
  29 мая 2019 , 15:30
Больше новостей