1. Ганьба Кремля, або Як Путін помститься Заходу за Сирію та санкції?
Сирійський конфлікт все глибше заганяє Росію в кризу. Наразі перед нею постала економічна дилема: як реагувати на нові американські санкції таким чином, аби традиційно не "вистрелити собі в коліно"?

2. Сирійський апокаліпсис: чи готові США і Росія до прямого протистояння?
Конфлікт у Сирії, де зіштовхнулися дві найбільші держави світу – США і Росія, може стати одним з найгостріших і найнебезпечніших з часів холодної війни. Нинішнє протистояння за напруженістю нагадує Карибську кризу, яка мало не призвела до Третьої світової війни.

3. Нові правила паркування: що змінить закон
З вересня правила парковки транспортних засобів для українців зміняться. Також по-новому прописали відповідальність за неправильне паркування та порушення правил дорожнього руху. Сайт "24" з'ясував, до яких нововведень готуватися та що варто знати вже зараз.

4. Аварія у Кривому Розі: усі подробиці жахливої трагедії
Страшна ДТП у Кривому Розі сталася зранку 17 квітня. Щонайменше дев'ятеро загиблих і десятки поранених. У місті оголошена жалоба. Як сталася аварія та найважливіші деталі трагедії читайте на сайті 24.

5. Як при зарплаті в 500 доларів лікарі примудряються мати мільйонні заощадження
5 мільйонів гривень задекларувало скромне подружжя. Ні, не "IT-шників", і навіть не депутатів, а лікарів та державних службовців. Він – голова навіть не міського, а районного управління охорони здоров’я, вона – головна лікарка районної поліклініки, яку перейменували в консультативно-діагностичний центр.

Читайте також: ФСБ – це дебіли, – Ходорковський про блокування Telegram в Росії