"Репторс", які, власне, і є одним із претендентів на вакансію, переконливо розпочали виїзний матч. Однак, непоганий гандикап гостей блискавично розтанув, варто було лише Сміту, Джонсону і Кроуфорду включити швидкості у другій чверті. Розгром 45:22 за підсумками 12-хвилинки. Останній із тріо у підсумку стане найрезультативнішим у грі - 25 пунктів.

Як не намагалось "Торонто" відігратись, відведеного часу для повноцінного камбеку гостям не вистачило. 101:107 - "Репторс" втрачають чудову нагоду відірватись від конкурента.

Власне дев’ята команда конференції "Чикаго" поступилась в овертаймі аутсайдеру "Нью-Джерсі". Відтак, у конкурентів за 8 сходинку зберігся паритет за співвідношенням перемог і поразок. Вже подумки у плей-оф лідер чемпіонату “Клівленд”, який вдома поступився “Індіані”.

Своїх фанів, натомість, потішив чинний чемпіон. “Лейкерс” здолали в гостях “Міннесоту”. У першій вісімці "заходу" відбулось одразу кілька рокеровок. “Даллас” обійшов “Денвер”, “Юта” - “Фінікс”, а “Оклахома” - “Портленд”.