”Отакий творчий засіб був обраний у вигляді звичайно дерев’яної труни. Я юрист і даю собі раду, що звернення до суду повинно бути мотивованим, мотивувати тим, що ходити з труною в центрі міста неможна, жоден суд такого аргументу не прийме. Залишився інший варіант, спровокувати блокування труни тут”, - каже організатор пікету Ігор Швайка.

Втім дзвінок аноніма підняв на ноги міліцію. Невідомий повідомив, що труна замінована. Вже за декілька хвилин перехрестя біля податкової оточили правоохоронці і працівники вибухотехнічної служби. Труну відкрили - вибухівки не знайшли.

”Слідчо-оперативною групою, а також кінологічними службами був обслідуваний даний предмет. Вибухонебезпечної речовини там не було. Був організований відвід транспорту, громадян”, - повідомив начальник Київського райвідділу міліції Юрій Іщенко.

Розлучатись із своєю власністю - і по сумісництву головним символом пікету - труною, незадоволені пікетувальники не захотіли.

На вмовлянні пікетувальників правоохоронці не піддались. Труну забрали до райвідділку - вивчати її ґрунтовніше на вміст вибухонебезних речовин. Втім демонстранти пообіцяли за атрибутом флешмобу прийти до відділку міліції і забрати його з собою.