Традиційно, з початком весни, будівлі оповиті червоними запобіжними стрічками, працівники ЖЕКів на дахах воюють з бурулями, а мешканці міста все одно залишаються під крижаним прицілом.

“Буквально сьогодні я вела дитину в школу, з 15 поверху впала величезна буруля, ми встигли. А жінка перед нами йшла, то прямо перед лицеем пролетіла, доля секунди вирішила б життя”, - розповіла киянка Ірина.

У столиці вже зафіксовано двоє постраждалих від "бурулькопаду". Комунальники ж запевняють: щодня збивають бурулі в середньому з п’яти будівель. Та, скаржаться, на заваді стають автівки, припарковані до будинків.

“Бригада працює, яка за допомогою знаряддя збиває сосульки, дуже велика проблема - це легкові автомобілі, які стоять не там, де потрібно, доводиться шукати власників”, -каже головний інженер ЖЕКу "Михайлівська" Віталій Тихий.

“Там де є порушники - балансоутримувачі, інспектор виписує припис, протягом 3 днів порушник повинен буде його скасувати”, - каже начальник Головного управління контролю над благоустроєм КМДА Сергій Садовий.

Штраф для порушників, які впродовж трьох днів не зіб`ють бурульки з дахів, може сягнути 1700 гривень. Втім, схоже така погроза не надто дієва.

Наразі столицю розділили на 45 секторів. В кожному працюють інспектори, які слідкують за бурульковою боротьбою балансоутримувачів. Результати: 900 порушень - 900 протоколів.