За тим же принципом в нас завжди тривала, та й досі продовжується, уся внутрішня політична боротьба.

Читайте також: У Штабі оприлюднили алогічну "страшилку", якою бойовики на Донбасі лякають населення

Але так не в усіх. І сприймати усі політичні протистояння чи громадські протести в усіх інших країнах, накладаючи на них свій власний принцип розділення на два табори "за" і "проти" Росії, є просто банальним невіглаством.

Будь-яку щонайменшу громадську активність десь у нас одразу сприймають за лакмус "початку відривання від Росії", грубо проектуючи все на українську ситуацію.

В іншому Світі буває не зовсім так. Ми хочемо, щоб усі швидше "відірвалися від Москви". Але для цього повинні спочатку нарешті остаточно відірватися від неї самі.

Вірменія і усі інші країни колишнього Радянського Союзу "відірвуться від Москви" тільки після того, коли ми, українці, покажемо їм усім справді достойний приклад і самі своєю головою дійсно відірвемось від РФ. Коли перестанемо читати російські ЗМІ. Перестанемо дублювати їх новини та інформаційні імпульси в своє середовище. Перестанемо взагалі цікавитись внутрішніми російськими справами, проблемами і подіями.

І в першу чергу тоді, коли припинемо оцінювати через українсько-російську призму будь-які події, в будь-яких країніх будь-де в Світі.

Сьогодні же український інформаційний простір, на жаль, показує, що нам самим ще дуже далеко до того, щоб "відірватись від Москви".

Читайте також: Вистава для Аксьонова: в анексованому Криму спалили портрети західних лідерів