Смотри онлайн онлайн
Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ

Владимир Гук

Соучредитель ОО "Института развития самоорганизации населения". Возглавляет киевскую городскую организацию Движение новых сил.

 • blog_ava
  Що принесе українцям омріяний безвіз?
  Наприкінці 2013 року більшість наших співвітчизників чітко та у весь голос заявили, що бажають стати частиною європейської спільноти. Громадянське суспільство, яке роками знаходилося в тіні, почало активно розвиватися.
 • blog_ava
  Чому НАБУ себе дискредитує та чи слід очікувати на правосуддя?
  Українська політика давно перетворилася на яскраве шоу.
 • blog_ava
  Гачок, на який ми потрапили через транші МВФ
  Днями президент разом зі всіма, хто доклав свою руку до "чергового успіху", з радістю відрапортували про те, що Україна все ж таки отримає транш від Міжнародного валютного фонду, на цей раз на суму 1 мільярд доларів. Ці кошти будуть зараховані у міжнародні резерви Національного банку для укріплення курсу гривні.
 • blog_ava
  Хто влаштував смітник біля туристичної візитівки Києва?
  Моє дитинство минуло в центрі столиці, де кожен закуток я міг впізнати із заплющеними очима. Проста охайність, чистота і доглянутість тінистих двориків були нормою для середмістя. Не було помпезності на титульних сторонах вулиць, а була саме охайність і стримана елегантність історичного центру.
 • blog_ava
  Як осучаснити Київ та зробити його привабливим для туристів
  Сьогодні столиця України майже безнадійно відстає від мегаполісів Європи, Штатів та Азії. Відсутність будь-якої структури бачення розвитку міста, стихійна забудова, продаж землі за непрозорими схемами – те, чим сьогодні характерна стратегія розвитку Києва.