Ось до прикладу "Еспаньол" учора поставив на ноги ледь не усю Європу, значно підвищивши шанси “Реала” у боротьбі за чемпіонство в Іспанії. Каталонці не пропустили від своїх куди іменитіших земляків із “Барселони”, але й не забили. Натомість у інших європейських дербі у суботу суперники потішили трибуни не лише пристрастями, але й красивими м’ячами.

4 місце. Півтори сотні разів зустрічалися два клуби із Манчестера – “Сіті” та “Юнайтед”. І мало на який з цих матчів червоні не виходили у статусі фаворита. Не виняток і вчорашній. Підопічні Манчіні трималися аж до 93-ї хвилини доки Патріс Евра не видав бездоганної передачі у штрафний майданчик синіх - краще ніж пробив Пол Скоулз, навряд чи зміг би хтось інший.

3 місце. Протистояння московських ЦСКА та “Локомотива”, без сумніву не найпринциповіше у столиці Росії. Втім за нинішнього розташування сил у елітному дивізіоні наших сусідів, армійці і залізничники чи не головні претенденти на тріумф у прем’єр-лізі. Зайвий цьому доказ очне протистояння, що закінчилося з рахунком 1:1. Команда Сьоміна до слова врятувалася на останніх хвилинах лише завдяки блискучій індивідуальній майстерності захисника Олега Кузьміна.

2 місце. Уайт Харт Лейн - стадіон на якому ніколи тепло не прийматимуть “Челсі”, хай він і знаходиться у рідному місті пенсіонерів Лондоні. Тут інші улюбленці – “Тотенхем”. “Шпори” сповна відплатили своїм вболівальникам за любов, здолавши “Челсі”. Гарет Бейлі заради рідних трибун зумів не лише спочатку обігнати, а згодом і обіграти Паулу Ферейру, але й бездоганно пробив, зауважте, тещиною ногою.

1 місце. Менше року назад цей бразилець виходив у футболці “Динамо” в київському дербі проти “Арсенала”. Тоді він не забив. А от за ЦСКА – “Локомотивові” будь ласка, та ще й як. В ту мить коли Гільєрме обігрував захисника суперників, голкіпер “Локо” майже однофамілець форварда - Гілерме уже розумів як сильно помилився, зробивши кілька кроків уперед. Хтозна можливо орендований нападник ще й забиватиме у київських дербі.