Перший м’яч у ворота Манінгера влетів уже на 9 хвилині - Ді Натале поцілив у штангу, та оборона в "Ювентуса" в цьому сезоні не виблискує, тож Санчес без перешкод добив м’яча у сітку. По перерві захист "старої сеньйори" ще раз продемонстрував усю свою дірявість - цього разу нагоду спочатку не реалізував Санчес, а добив Пепе.
Без забитого м’яча не личило йти з поля і найкращому бомбардиру чемпіонату Антоні Ді Натале, тим паче, що "Ювентус" дозволяв забити собі скільки треба. Капітан "Удінезе" поставив крапку у протистоянні – 3-0 і "Удінезе" тікає від зони вильоту.
Перемоги відсвяткували претенденти на скудетто - "Інтер", "Рома" та "Мілан". По 3 очки здобули також "Аталанта", "Сампдорія", та "Катанія". Мирові у матчах "Дженоа" - "Ліворно", "Лаціо" - "Наполі" і "Парма" - "Фіорентина".
"Рома" програє "Інтерові" 1 очко, "Мілан" - 3. Четверту сходинку ділять "Палермо" і "Сампдорія". "Ювентус" - уже сьомий.