На перший погляд здається, що їм просто бракує робочого місця. Але це не так. Просто японці намагаються зменшити викиди парникових газів у атмосферу, тому й вийшли попрацювати на вулицю.

Концепція “Зеленого офісу” останнім часом стає дедалі популярнішою. Адже вона не лише рятує атмосферу, але і змінює ставлення працівників до своєї роботи. В офісі вони не прив’язані до робочого місця, а працюють там, де їм заманеться.
Не всім приємно працювати на морозі, але свіже повітря добряче прочищає мізки та приносить безліч креативних ідей. У цьому офісі все є дружнім до екології - від освітлювальних лампочок до екологічно чистих меблів.

А щоб працівники не плуталися в дротах зарядок до своїх лептопів, коли бродять офісом в пошуках ідей, компанія вигадала ось ці столи. Вони діють як звичайний зарядний пристрій. Ви просто підходите до стенду, берете стіл і підключаєте його до лептопа чи мобільного.

Заряду батареї вистачає, щоб комп’ютер працював упродовж дня. “Зелений офіс” контролює переміщення працівників та автоматично зменшує використання електроенергії в тих місцях, де немає людей. Система “розумного використання світла” дозволяє обрати один з вже існуючих режимів освітлення або ж створити власний. Якщо в кімнаті меншає людей, то система автоматично знизить споживання електроенергії.

Кожен працівник може сам перевірити, скільки він використовує електроенергії для своєї роботи. Для цього є спеціальний сайт, на якому можна переглянути дані про, наприклад, викиди СО2 в атмосферу. В деяких приміщеннях можна навіть обирати колір освітлення.

Такі системи енергоконтролю добре себе зарекомендували у великих офісних приміщеннях. Спеціальні датчики ззовні приміщення контролюють температуру та опади поза офісом. Якщо на вулиці гарна погода, система відключає кондиціонери та закачує повітря безпосередньо з вулиці. Звичайні вікна в такому офісі еволюціонували до високотехнологічних. Вони автоматично відкриваються, коли надворі сприятлива погода, відповідно - зменшуються викиди СО2. А це приємно як для душі, так і для тіла.