Детальніше описав цей інцидент голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на його включення в ефірі телемарафону.

Раніше Крали навіть пральні машини, – Зеленський про розграбовану і знищену Київщину

Ми маємо справу із варварами

Посадовець зазначив, що у російських солдатів немає жодної військової доктрини. А Україна зараз має справу зі звичайними допотопними варварами.

За словами Гайдая, недарма росіян називають "орками". Весь світ вже знає, що ця "доблесна" армія приїхала вбивати заради унітазів і пральних машин.

Розповім нашу реальну історію. Директор компанії, яка виробляла ювелірні вироби, мав підприємство в Рубіжному. Було в нього і невелике озеро, в якому жили японські коропи кой, такі різноколірні красиві великі риби. Прийшли якісь буряти й просто зжерли їх. Посмажили та зжерли,
– розповів голова ОВА.

Також він додав, що, грабуючи в області, росіяни забирали пластикові кошики для брудної білизни. Мовляв, вони просто такого ще не бачили.

Інші грабунки армії окупантів

27 квітня стало відомим, що колаборанти в окупованому Мелітополі здали росіянам місце зберігання скіфського золота. Мовиться про експонати місцевого музею, виготовлені в IV столітті до нашої ери. Їх науковці виявили орієнтовно 70 років тому в Мелітопольському кургані.

Згодом голова Запорізької ОВА Олександр Старух заспокоїв українців. Він зазначив, що всі цінні експонати вивезли з міста ще до початку вторгнення. Проте все ж дещо залишилося. Тому окупаційна влада навіть викликала науковців із Криму, щоб оцінити майно краєзнавчого музею.

Також показовою є історія музеїв тимчасово захопленого Маріуполя. Поки за місто тривали запеклі бої, окупанти почали вивозити цінні експонати музеїв, до яких змогли добратися. Згодом пропагандисти Кремля почали висвітлювати пограбування, наче це "повернення історії". Загалом зараз відомо про вивезення багатьох старовинних ікон і книг, вартість яких просто неможливо оцінити.

Нещодавно – в окопі окупантів знайшли пральну машину: дивіться відео