Минулорічний чемпіон "Салават Юлаєв" та власник двох титулів "АК Барс" дали зрозуміти, що сезон вдасться на славу. Старт поєдинку за господарями - вже до 9-ї хвилини чинний чемпіон повів 2:0.

Чисельну більшість гарматою від синьої лінії втілив у гол Мірослав Блатак. А Ріхард Стеглік гарно подякував за блискучу передачу Сергію Зенов’єву. "Барсів" такий холодний душ абсолютно не скував. Ще до перерви гості повністю знівелювали відставання. Якщо у першому взятті воріт Еріка Ерсберга звинувачувати важко, то другий гол - цілковита провина воротаря "уфимців".

За самовпевненість шведа покарав Олексй Терещенко. Без голів не залишилась публіка і у другому періоді - Зенов’єв і Дарзіниш запалюють на табло дві трійки. Григоренку доводиться знову розпочинати усе спочатку - у третій 20-хвилинці "Салават Юлаєв" втретє за матч виходить уперед. Та "барсам" відігруватись не вперше - Микола Лемтюгов – 4:4.

За таким сценарієм гра могла б тривати вічно, якби не часові рамки. За 2,5 хвилини до сирени Олександр Світов врешті поставив крапку у цьому хокейному божевіллі. 5:4, друга поспіль перемога чемпіона у новому сезоні.