До 8 ранку інтенсивність вибухів на місці надзвичайної події у Балаклії значно зменшилася, повідомили в Міноборони. На місце події прибули сили інженерно-саперних підрозділів Збройних сил України.

Також, була проведена авіаційна розвідка місцевості для виявлення осередків пожежі, а інженери провели розвідку.

Вчора наші піротехнічні групи виїжджали на місце і вже почали проводити зачистку територій від вибухонебезпечних предметів. В тому числі, у вечірній і нічний час ліквідували близько 20 пожеж. В першу чергу, це житлові будинки та надвірні споруди. Це якраз та 10-кілометрова зона,
– помічник начальника ГУ ДСНС України в Харківській області Ігор Лупадін.

Читайте також: Взрыв на складе в Балаклее – это диверсия, давайте называть вещи своими именами

Наразі вони розпочали розмінування території, прилеглої до майданчиків з озброєнням, та перебувають в готовності до розмінування території складів.

Нагадаємо, в ніч на 23 березня на військовому складі у місті Балаклія сталась пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів. Наразі відкрито два кримінальних провадження щодо інциденту – за статтями "диверсія" та "недбалість" – які об'єднали в одне.

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що вибух на військових складах під Харковом міг статися через підрив з безпілотника.

До ліквідації наслідків НС залучили 1 302 особи та 210 одиниць техніки, а на залізничній станції Шебелинка чергує 2 пожежних потяги.