Про це повідомила служба CNN з посиланням на власні джерела.

Читайте також: "Буде суворе покарання": Трамп прокоментував зникнення саудівського журналіста

Зазначається, що у доповіді йтиметься про те, що смерть журналіста стала наслідком "неправильно проведеного допиту". Наразі доповідь про смерть ще не готова, і її зміст може змінитися.

Хашоггі був убитий у результаті операції, на яку не було видано дозволу, а її учасники понесуть відповідальність,
– стверджує одне з джерел служби.

Повідомляється, що турецько-саудівська команда, яка працює у рамках погодженого між країнами спільного розслідування зникнення журналіста Джамал Хашоггі, провела у понеділок обшуки у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Нагадаємо, що у Туреччині таємниче зник журналіст Джамал Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії.

12 жовтня Турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що має аудіо- та відеозаписи, які підтверджують, що оглядача Washington Post Джамала Хашоггі убили у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Хто такий Джамал Хашоггі?59-річний саудівський журналіст, який працював у тому числі медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашоггі вимушено покинув батьківщину і переїхав до Вашингтона, де став писати колонки в The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.
Журналіст таємниче зник 2 жовтня.

Останній раз його бачили біля консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, куди він відправився, щоб оформити необхідні для одруження документи. Його наречена чекала на вулиці.