В обласному управлінні Служби безпеки попереджали про їх проведення заздалегідь. Водночас в СБУ попередили про можливість тимчасових обмежень в окремих районах.

До теми Вони спостерігають, – Україна не виключає провокацій Росії під час "Сі Бриз-2021"

"Мета навчань – відпрацювання алгоритму дій суб'єктів боротьби з тероризмом із використанням можливостей зведеного підрозділу протидії диверсіям Anti-Sabotage group, сформованого в рамках проведення контрдиверсійного компонента навчань "Сі Бриз – 2021", – мовиться у повідомленні СБУ.

Водночас у пресслужбі відомства зазначили, що тренування пройдуть в умовах, максимально наближених до реальних. Вони відбудуться в Ізмаїлі та таких районах Одеської області як:

  • Білгород-Дністровському;
  • Ізмаїльському;
  • Болградському.

Які обмеження можуть ввести через навчання СБУ

Під час навчань в окремих районах Одеської області можуть тимчасово запроваджувати особливий режим – мовиться про обмеження чи заборону руху транспорту та пішоходів.

Окрім того, можуть перевіряти документи, що посвідчують особу, особисті речі та автомобілі зокрема.

Навчання "Сі Бриз – 2021": коротко

  • 28 червня в Одесі за участю представників приблизно 30 країн-учасників відбулася церемонія відкриття українсько-американських навчань "Сі Бриз – 2021".
  • Вони триватимуть до 10 липня в Одесі, Очакові, на Дністровському лимані, Кінбурнській косі, островах Первомайський та Зміїний, а також в інших районах України.