Так, речниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) в Женеві Сесіль Пуї стверджує, що у 2017 році агентство отримало 64 скарги, натомість у 2016 році їх було зареєстровано 26, передає Le Temps.

Читайте також: Секс-скандал у Голлівуді: Європарламент взявся за викриття харасменту серед своїх працівників

Окрім цього, прес-секретар генсека ООН Стефан Дюжаррік заявив, що з липня по вересень минулого року до нього надійшов 31 сигнал про потенційні випадки харасменту, вчиненого чиновником ООН щодо його колеги. Подібні випадки траплялися і до 2017 року, йдеться у статті.

Інформацією про сексуальне насилля щодо себе поділилася і Меган Ноберт, фахівець ООН із гендерної спрямованості. Жінка розповіла, що 6 лютого 2015 року її накачав наркотиками і зґвалтував працівник однієї організації при ЮНІСЕФ у Бентіу, що в Південному Судані.

Після цього прикрого інциденту вона була змушена самостійно шукати медичну допомогу у незнайомій країні. Згодом Норберт також спробувала зв'язатися з вищими представниками ЮНІСЕФ в Нью-Йорку з метою проведення розслідування, зауважує видання.

У 2015 році працівник ООН заснувала організацію Report the Abuse з метою створити платформу, що дозволяє співробітникам гуманітарних організацій говорити про пережиті сексуальні домагання. Хоча Report the Abuse припинила свою діяльність у серпні 2017 року через брак коштів, за цей час Норберт вдалося узагальнити свідчення і статистичні дані.

Доповідь, опублікована цією організацією у 2016 році, вказує, що у 56% випадках сексуальні домагання були скоєні працівниками ООН і що 66% опитаних осіб зізналися в тому, що вони особисто ставали жертвами подібних дій,
зазначає автор публікації.

Читайте також: Жорстокий Голлівуд: найгучніші секс-скандали 2017 року