Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски

Сергій Стерненко

Всі новини на сьогодні

Сергій Стерненко – український громадський діяч, екс-член "Проводу" та екс-очільник одеського обласного осередку "Правого сектору" (2014-2017, псевдо "Берія"), активний учасник "Революції Гідності", один із засновників "Народної люстрації". Стерненко постійно критикує місцеву владу Одеси та бореться проти незаконних забудов у місті, а також виступів українських зірок, що гастролюють Росією. 

У листопаді 2017 року в Одесі відбулись сутички під час протесту проти забудови в Міському саду, в яких зокрема, брав участь і Стерненко. Згодом активісту було повідомлено про підозру у пособництві в збуті наркотиків. А на початку грудня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб. Але пізніше голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов уніс за нього заставу у розмірі 600 тисяч гривень. 

У 2018 році Стерненко тричі ставав жертвою нападів. Так, у лютому біля його будинку активіста було побито – за словами активіста, це "помста за громадську діяльність з боку мера міста Труханова.

Вже 1 травня в Одесі невідомий у нього стріляв. Нападник вистрелив в область шиї ззаду з пістолета, а потім, під час затримання, стріляв по свідках інциденту. Дівчина Стерненка висловила упевненість у тому, що зловмисник цілився точно у її хлопця. 

Востаннє на Стерненка напали уночі проти 25 травня. Напад здійснили двоє невідомих. У підсумку чоловік зумів захистити себе та завдав смертельного удару одному із нападників. Іншому вдалося втекти. 

12 червня після майже 10-годинного судового розгляду в справі активіста Сергія Стерненка засідання вирішили перенести. Воно відбудеться 15 червня о 10 ранку.

Адвокати Стерненка висловили прохання відводу прокурора Миколи Бозавуляка. Вони підготували 4 окремі заяви на відвід. Однак суд відмовив у відводі прокурора.

Під судом двічі спалахували сутички через недопуск прихильників Стерненка до зали суду. Згодом деяких людей таки впустили на засідання.

more