Проте, навіть після діагностованої у себе недуги, він продовжує наполягати на своїх попередніх тезах. Свої думки він висловив телеграм-каналу PavlovskyNews.

Раніше Нардеп з коронавірусом показав, чим його годують: фото

Перш за все потрібно шукати того, кому він потрібен. Хто захотів обрушити фінансові ринки. Треба спитати у китайців, чи американців, чия лабораторія луснула і звідки взявся коронавірус, і хто буде відповідати за пандемію і падіння економіки,
– розмірковує Шахов.

Окрім того, Шахов підтвердив, що відпочивав у Куршевелі у Франції, цього він абсолютно не цурається. А хворобу все ж пов'язує із перебуванням в Україні. Так, за його словами, симптоми коронавірусу наприкінці січня мали його діти, а також бабуся.

Шахов стверджує, що коронавірус створили штучно і випадково розповсюдили – дивіться відео

Хто ще з чинних нардепів захворів

  • Першим на COVID-2019 захворів парламентар з групи "Довіра" Сергій Шахов. Він відпочивав у Куршевелі. Трохи згодом стало відомо про інфікування його дружини. Вже 21 березня Шахова госпіталізували.
  • Того ж дня, 21 березня, стало відомо про підозру на коронавірус у члена тої ж таки депутатської групи "Довіра" та однопартійця Шахова – Сергія Вельможного. Він разом із сином перебуває в Олександрівській лікарні.
  • Вже 22 березня коронавірус підтвердили у депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Олександра Лукашева.
  • 24 березня з'явилася інформація про те, що позафракційний народний депутат Сергій Рудик заразився коронавірусом. Востаннє він був на засіданні Верховної Ради 17 березня.
  • Першим зі "Слуг народу" підтвердив інформацію про недугу Руслан Горбенко. Про діагноз він дізнався 24 березня, а наразі перебуває у столичній Олександрівській лікарні.
  • 28 березня про те, що захворіла на коронавірус, дізналася нардепка Анна Скороход. Хоч наразі вона є позафракційною, раніше належала до "Слуг народу" та перемогла від цієї партії на мажоритарному окрузі на Київщині.
  • 29 березня з'явилася інформація про інфікування "Слуги народу" Володимира Ватраса. Дані підтвердила заступниця голови фракції Євгенія Кравчук.