"Шахтар" "розтоптав" "Мальме" у Львові

00:35, 4 листопада 2015 1316 Читать новость на русском
"Шахтар" / shakhtar.com

Українська команда впевнено провела весь матч та здобула першу перемогу у цьогорічному груповому турнірі Ліги Чемпіонів.

В першому таймі українці змогли лише один раз засмутити суперника — гол на рахунку Олександра Гладкого.

А вже після перерви "Шахтар" вирішив долю матчу, забивши два швидкі мячі (Срна з пенальті та Едуардо), після чого Тейшейра встановив остаточний рахунок — 4:0.

Цей результат серйозно покращив шанси "гірників" у боротьбі за 3-е місце у групі, адже для того, щоб посунути французький клуб ПСЖ з другого місця, українцям треба не лише перемагати у двох останніх матчах, а й сподіватись на допомогу суперників.