Можна згадати нещодавній скандал довкола "Укрзалізниці" та гучні звинувачення ТОП-урядовців у корупції в держкомпанії. І саме прізвище Дубневичів найчастіше лунало і на засідання Кабміну, і в публікаціях журналістів. Суми оборудок, про які йшлося, сягали мільярдів гривень щороку. Але сумнівні схеми на "Укрзалізниці" – всього лиш частинка "бізнесу" скандальних мажоритарників з Львівщини.

На забезпечення братського капіталу працює також і їхня вотчина, де брати мають бізнес-монополію ледь не на кожному клаптику території. Раніше ЦРУ вже робив розслідування стосовно тактики та стратегії Дубневичів на своїх округах. Але, як було сказано, це ще далеко не все.

Читайте також: Залізна клема братів Дубневичів і "Укрзалізниці"

Все таємне ...

Наприклад, енергетика: з державних реєстрів відомо, що вони є бенефіціарними власниками двох ТЕЦ на Львівщині – у Новояворівську та у Новому Роздолі. Але і тут, як можна було здогадатися, не все чисто. НАБУ вже навідувалось у ці компанії з обшуками та підозрою: "махінація із закупівлею пільгового газу". Попередній злочинний заробіток антикорупціонери оцінили у кількасот мільйонів гривень.

За версією слідства, Дубневичі протягом 2014-2015 років закупили у компанії "Нафтогаз" 130 мільйонів кубів газ за низькою ціною, оскільки, як заявили самі брати, цей газ вони використають для потреб населення. Але далі щось пішло не так.

Читайте також: 68 квартир, 500 земельних ділянок, 30 мільйонів доларів: вражаючі декларації братів Дубневичів

Бо до вже загаданого населення, заради ж якого газ і купували, дійшло заледве 20% усього палива. Тобто "Нафтогаз" отримав збитки на суму у понад півмільярда гривень.

Якими ще джерелами заробітку в обхід закону користуються одіозні "галицькі барони" – дивіться у розслідуванні агентів програми "ЦРУ".