Як заявила Поклоньска під час презентації свого літературного "шедевру", Донбас процвітатиме, а всі його жителі будуть щасливими, бо вони "пройшли шлях випробувань, про які навіть не підозрюють інші люди".

Читайте також: Одіозна Поклонська подалася у письменниці: вона написала книгу про анексію Криму

"Донбас встане. Донбас повернеться на свою історичну батьківщину. Я знаю про це. Ось побачите, все налагодиться. І ви пишатиметесь собою, тому що наші дідусі, прабабусі, бабусі, ті, хто поклав своє життя за нашу батьківщину, адже вони з небес все бачать. Адже вони все це відчувають, моляться за вас і переживають. А ви ж не зрадили їхню пам'ять. Тому тернистий шлях, але його треба пройти", – видала представниця окупаційної влади.

Це вже не перше прославляння Росії та закид у бік України від Поклонської. Зокрема, на початку грудня 2018 року вона заявила, що "Україна – це Росія, Україна – це окраїна Росії".

"І там живуть люди, точно такі ж як і ми. Вони хочуть розмовляти рідною російською мовою. Вони хочуть зберігати наші традиції, вони хочуть вчити нашу історію, вони хочуть 9 травня виходити на парад разом з ветеранами "Великої вітчизняної війни", – наголошувала опальна політикиня.

Водночас Поклонська зауважила, що Україна, Росія та Білорусь – неподільні та є народом.

Загалом її діяльність не залишилися не поміченою у Києві. Відтак, на початку жовтня того ж року ГПУ оголосило Поклонській підозру щодо порушення законів і звичаїв війни.