Про мирну угоду між Північною і Південною Кореями

"Теза про об'єднання Корей найближчим часом є перебільшенням. Вони це розглядають як страховку щодо втручання у внутрішні справи Північної Кореї. Мова йде про заморозку ядерної програми Північної Кореї в обмін на підписання мирного договору і зняття санкцій. Вони вийшли на вигідні переговорні позиції, ціною яких буде денуклеаризація Корейського півострова. Крім того, для КНДР важливою є реалізація великих магістральних інфраструктурних проектів. Такими проектами, наприклад, може стати об'єднання залізниці для поставок товарів в Китай та Росію, а також будівництво газопроводу з Росії в Південну Корею. Отже, швидше за все, ця мирна угода є великою перемогою КНДР, – зазначив Віталій Кулик.

Шаблони про Північну Корею

"Картинку, яку нам малюють про голод в Північній Кореї, про те, що на тій території люди вмирають, що існує тоталітарний режим, який хоче лише погрожувати США ядерною ракетою, – це не зовсім відповідає дійсності. Я був 6 разів у Північній Кореї, і маю досвід співпраці і розмови з різними групами інтересів, пов'язаних в тому числі і з бізнесом. А "дороги, які ведуть в нікуди", про які так часто говорять, – це військові дороги, побудовані для проходження військової техніки для досягнення певних об'єктів", – розповів політолог Кулик.

Також у програмі: хто хоче знищити кар'єру юриста Маселка

"Зараз я є адвокатом потерпілих на Майдані, членом Громадської ради доброчесності як адвокат, адже там мають бути саме адвокати та правозахисники. Також я голова Ради громадського контролю при НАБУ. Власне, ця атака повязана саме з НАБУ. Тому жодних підстав для позбавлення мене адвокатського свідоцтва немає", – наголосив юрист Роман Маселко.

Більше – дивіться у програмі.