Пряма трансляція на
Останні випуски

Що подарувати людині, яка має все

- Читать новость на русском

Що ближче до новорічних свят, то більше всіх турбує питання про те, що ж подарувати своїм рідним та близьким. Особливо тяжко визначить, коли людина має все, що їй потрібно.

Відповідь на це запитання знає Олександр Крилов. Уже більше десяти років він колекціонує автографи світових зірок, реквізит зі зйомок популярних фільмів та особисті речі відомих людей.

У світі таке захоплення називають меморабілія. У колекції Олександра шкіряна куртка Арнольда Шварцнегера зі зйомок другого "Термінатора", рушниця з "Водного світу" чи, наприклад, боксерська рукавичка Мухамеда Алі. І таких предметів безліч.

Частина колекції зберігається в Києві. Тут є підписи всіх учасників групи Queen, пуанти Анни Павлової, автографи Маргатрет Тетчер і, звісно, легенд України – братів Кличко, Святослава Вакарчука та Андрія Шевченка.

Читайте також: Що найбільше українці скуповують перед святами

Олександр у заокеанських зірок автографів не просить – не дадуть. А от придбати можна. Покупцеві за певну платню видадуть сертифікат, що розчерк пера справжній.

Деякі свої скарби Олександр виставляє на аукціонах. До 25% від вирученого він віддає на благодійність, решту витрачає на придбання нових раритетів.

Купують меморабілію люди не бідні. Адже ціна унікальних лотів може сягати десятків, а то й сотень тисяч доларів.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі