Ситуацію прокоментувала завідувачка педіатричного відділення клініки Юлія Ролдугіна. За її словами, хлопець спершу випив сидр, запив це пивом, а потім ще були енергетик, знову сидр і парацетамол.

До теми Школяр закусив алкоголь таблетками на Дніпропетровщині: дитина ледь не померла

Про свої пригоди неповнолітній розповів сам. Потрапив він до лікарні притомним. З видимих ​​симптомів отруєння у нього була лише хиткість ходи.

Деталі інциденту

9-класник каже, що з 14 до 15 години розпивав із друзями слабоалкогольні напої та приправляв усе це енергетиками. Потім у нього почала боліти голова. Тому протягом 2 годин він вирішив прийняти 8 таблеток парацетамолу. Але не одразу: спочатку 2, потім 3 і так далі.

У підсумку в неповнолітнього почалися блювота та головний біль. Друзі злякалися та викликали швидку.

Подібні випадки – не поодинокі

Лікарка зауважила, що підлітки запивають алкоголем таблетки типу но-шпа, анальгін, парацетамол. За її словами, "що знають, що на вустах – те і п'ють". Якихось специфічних таблеток немає.

За тиждень до цього хлопця у нас були ще 2 дівчинки, з однієї компанії. Пили но-шпу з алкоголем. Водночас усі говорять фразу одну й ту саму: "сильно боліла голова". Це не може не насторожувати,
– підкреслила медик.

Чим завершилася історія з хлопцем

У лікарні його оглянули та направили в дитяче соматичне відділення (спеціалізується на захворюваннях тіла – 24 канал). Там лікарі й виявили алкогольне отруєння.

До реанімаційного відділення його вирішили не відправляти. Зробили дитині промивання шлунку зробили та дали сорбенти. На ранок хлопець почав почуватися добре та просився додому.

Ще один гучний випадок На Прикарпатті школярки наковталися пігулок: одна з них випила аж 70

Що раніше повідомляли про отруєння школяра

  • Вчиться він у 9 класі. В Нікополі не живе – приїхав з іншого міста.
  • Вихованням дитини займається бабуся. Вона є його опікуном. Натомість мати позбавили батьківських прав.
  • Одурманеного хлопця поруч із будинком виявили перехожі. Про причини його вчинку інформації не було.