"Сибір" здолав "Барис" в рамках Континентальної хокейної ліги

Дуель “Сибірі” та “Бариса” запам’ятається не лише безкомпромісною боротьбою і неабиякою інтригою, а ще й двома хет-триками. Господарі новосибірської “Арени” тричі вели в рахунку, гості із Астани кожного разу мінімальну перевагу суперника нівелювали.

В обійми "барсів" на ковзанах незмінно потрапляв Брендон Боченскі, який має багатий досвід виступів в NHL. Саме американець завершив масовану атаку, коли до фінальної сирени залишалось 8 хвилин.

Щось схоже на штурм влаштував супернику і "Сибір", коли свого кінця добігав овертайм. Глес Джеф кілька разів героїчно рятував ворота, але був безсилим проти кидка юного Володимира Тарасенка.

Автор другого в матчі хет-трику зробив собі непоганий подарунок на 20-річчя, яке святкує уже за п’ять днів. 4:3.

Попри локальний успіх, "Сибір" - передостання команда Сходу.