Пряма трансляція на
Останні випуски

Скандал з фільмом про Стуса

Перший біографічний фільм про письменника Василя Стуса має вийти на екрани у 2019 році. Жанр – трилер. Бюджет – 40 млн грн.

Скандал розгорівся навколо сцен з Віктором Медведчуком. З фільму видалили усі згадки про Віктора Медведчука – захисника у процесі над поетом, хоча сам підсудний від нього відмовився.

Учасники знімального процесу розповіли, що "продюсерам подзвонили з адміністрації Медведчука" і сказали, що якщо вони хочуть дозняти стрічку, не хочуть провокацій, то потрібно прибрати сцену суду над Стусом".

Пізніше знімальна група фільму заявила, що найближчим часом буде дознято сцену суду за участю Медведчука, яка раніше була видалена.

Адвокат Медведчука пригрозив, що у разі "недостовірної інформації" про свого клієнта у фільмі про Стуса, він не виключає подання позову до суду.

Згодом Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко запевнив, що сцени з адвокатом Василя Стуса Віктором Медведчуком із кінострічки не вилучатимуть. Однак син Стуса уже відмовився співпрацювати зі знімальною групою, бо "творці стрічки порушили усі домовленості".

more
Відео
Більше відео