Про це Дєєва розповіла в інтерв'ю сайту "24"

"Найголовніша гордість – це моя команда. Це – спільна робота, яка б не могла бути без них реалізована", – зазначила вона.

Серед ключових досягнень заступниця Авакова виділила проекти, пов'язані з правами людини.

Перше. 2017-й став роком з протидії торгівлі людьми. Ми змогли зібрати всіх стейкхолдерів, обговорити алгоритм взаємодії і збільшити в рази виявлення злочинів з торгівлі людьми. Зайдіть на сайт поліції – там кожна п'ята новина про те, що перекрили черговий канал, виявили торговців і так далі,
– зазначила вона.

Ще одним важливим моментом Дєєва назвала зусилля, докладені для досягнення гендерної рівності. Третій блок в правах людини, про який згадала заступниця Авакова – захист прав дітей та ювенальна превенція.

"Програма максимум – спільно з ЮНІСЕФ розробити комплексний проект навчання всіх поліцейських знанням і навичкам спілкування і поведінки з дитиною. Нам потрібно налагодити нашу роботу з Мін'юстом, соціальними службами та громадськими організаціями так, щоб вийшов комплексний закритий цикл: поліцейський працює з дитиною так, щоб його захистити, не травмувати, гарантувати його безпеку, і далі у нього є алгоритм взаємодії з іншими службами", – наголосила Дєєва.

Більше про 100 днів роботи Анастасії Дєєвої в МВС читайте в інтерв'ю Деева: Мое присутствие в МВД – свидетельство того, что изменения возможны