Працівники консульства "бажають" захисникам та захисницями витримки, тепла, радості та мирного неба над головою. Окрім того, вони "наголошують", що не підтримують політику Росії у бік України.

Актуально Ціна мирного неба – історії 8 років війни, що ожили в текстах 24 каналу

Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Росії. Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні,
– мовиться у повідомленні.

Окрім того, у дописі наголосили, що у час, "коли політичне керівництво Росії віроломно окупувала Крим і Донбас, на більшій території Росії люди живуть у злиднях і горі".

Привітання опубліковане від імені генконсула Івана Дем'яненка.

Окрім того, аналогічний допис оприлюднили також на сторінці російського консульства у фейсбуці. Водночас згодом пост видалили.

Окрім того, вже у наступному дописі зазначено, що до привітання доєднуються агенти ФСБ. У дописі вказали список їхніх прізвищ.

Зеленський привітав захисників і захисниць України

У привітанні з Днем захисників і захисниць Володимир Зеленський подякував тим, хто щодня здійснює подвиг, обороняючи Україну від російського агресора.

У ці складні для України роки ви щодня здійснюєте подвиг – зі зброєю в руках бороните рідну землю від російського агресора,
– наголосив Зеленський.

Також президент вшанував пам'ять загиблих героїв та героїнь. Український лідер наголосив: "низько вклоняємося світлій пам'яті полеглих та згадуємо усіх, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність України".

Допис зі сторінки Rusconsulate.kharkov:

Шановні громадяни України, друзі!
Співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові щиро, від усього серця, вітають український народ з Днем захисників і захисниць України!
Бажаємо вам богатирського здоров'я, бездоганної витримки, тепла, радості, мирного неба над головою.
Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п'ядь своєї землі. Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні.
Ми не підтримуємо політику нашої держави стосовно України. У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувала Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть в злиднях і лиха.
Розуміємо, що швидше за все, після цих привітань ми будемо змушені повернутися додому.
Слава Україні!
Генеральний консул
Демяненко І.