На користь версії щодо вибуху саме побутового газу, російські слідчі наводять той факт, що фахівці та криміналісти не виявили жодних слідів вибухових речовин або їхніх компонентів на вилучених з місця події фрагментах.

Читайте також: У Росії почастішали вибухи газу: кому це потрібно

"В рамках кримінальної справи призначено комплекс експертиз – це судово-медичні, вибухотехнічна, пожежно-технічна та інші експертизи. Поряд з цим йде збір інших доказів, допитуються свідки, очевидці та потерпілі. Висновки про причини події можна буде зробити тільки за підсумками проведення комплексу слідчих дій і ретельного аналізу сукупності отриманих доказів", – наголосили у відомстві.

Також у СК спростували інформацію, що до вибуху у Магнітогорську є причетними бойовики "Ісламської держави". Як тут підкреслили, вони "приписують собі всі резонансні події в різних країнах світу".

Нагадаємо, під ранок 31 грудня у російському Магнітогорську стався вибух газу у житловій багатоповерхівці, внаслідок чого завалився під’їзд. Російські рятувальники завершили операцію аж 3 січня – з-під завалів витягли 39 тіл. 18 січня стало відомо, що відповідальність за інцидент взяли на себе бойовики "Ісламської держави", а своє довге мовчання вони пояснили міркуваннями безпеки тих, хто влаштував вибухи.