Архів
Курси валют
youtube @24
Loading...
google @24
RSS СТРІЧКА
Загальний RSS

Топ новини

Відео новини

Сочі 2014: розклад змагань на всі дні

19:39, 4 лютого 2014 24653 Читать новость на русском
Олімпіада
Олімпіада / actualnews.org

Олімпійські ігри — 2014 триватимуть 18 днів у Сочі. Пропонуємо детальний розклад змагань (за київським часом)

6 лютого

Сноуборд
   8:00     Слоупстайл, кваліфікація, чоловіки
 12:00     Слоупстайл, кваліфікація, жінки
Фігурне катанння на ковзанах
 17:30     Командні змагання, чоловіки, коротка програма             
 19:10     Командні змагання, пари, коротка програма
Фрістайл
 16:00     Могул, кваліфікація 1, жінки


7 лютого

Змагань немає


8 лютого

Біатлон
 16:30     Спринт 10 км, чоловіки
Лижні перегони
 12:00     Скіатлон 7,5 км класичним стилем +7,5 км вільним стилем, жінки            
Стрибки на лижах з трамплину
 18:30     Особистий старт, середній трамплін, чоловіки, кваліфікація            
Санний спорт
 16:30     Чоловіки на одномісних санях, заїзд 1   
 18:40     Чоловіки на одномісних санях, заїзд 2    Швидкісний біг на ковзанах
 13:30     Чоловіки, 5000 м             
Сноуборд
  7:30     Слоупстайл, півфінал, чоловіки          
 10:45     Слоупстайл, фінал, чоловіки
Фігурне катання на ковзанах
 16:30     Командні змагання, танці на льоду, короткий танець            
 18:10     Командні змагання, жінки, коротка програма             
 20:05     Командні змагання, пари, вільна програма програма             
Фристайл
 16:00     Могул, кваліфікація 2, жінки
 20:00     Могул, фінал 1, жінки           
 20:35     Могул, фінал 2, жінки
Хокей на льоду
 10:00     Попередній раунд, жінки — Група А
 17:00     Попередній раунд, жінки — Група А


9 лютого

Біатлон
 16:30     Спринт 7,5 км, жінки
Гірські лижі
 9:00      Швидкісний спуск, чоловіки            
Лижні перегони
 12:00     Скіатлон 15 км класичним стилем + 15 км вільним стилем, чоловіки
Стрибки від надна лыжах с трамплина
 19:30     Особистий старт, середній трамплін, чоловіки, перша серія стрибків
 20:45     Особистий старт, середній трамплін, чоловіки, фінал             
Санний спорт
16:30     Чоловіки на одномісних санях, заїзд 3 
18:40     Чоловіки на одномісних санях, заїзд 4 
Швидкісний біг на ковзанах
 13:30     Жінки, 3000 м             
Сноуборд
  8:30     Слоупстайл, півфінал, жінки            
 11:15     Слоупстайл, фінал, жінки
Фігурне катанння на ковзанах
 17:00     Командні змагання, чоловіки, вільна програма            
18:05     Командні змагання, жінки, вільна програма                   
 19:10     Командні змагання, танці на льоду, вільна програма             
Хокей на льоду
 10:00     Попередній раунд, жінки — Група В
 15:00     Попередній раунд, жінки — Группа В


10 лютого

Біатлон
 17:00     Перегони переслідування 12,5 км, чоловіки
Гірські лижі
 9:00     Супер-комбинація, швидкісний спуск, жінки           
 13:00     Супер-комбинація, слалом, жінки        
Керлинг
   7:00     Круговий турнір, сесія 1, чоловіки
 12:00     Круговий турнір, сесія 1, жінки
 17:00     Круговий турнір, сесія 2, чоловіки
Санний спорт
 16:45     Жінки на одномісних санях, заїзд 1       
 18:35     Жінки на одномісних санях, заїзд 2     
Швидкісний біг на ковзанах
 15:00     Чоловіки, 500 м, забіг 1 з 2             
 16:55     Чоловіки, 500 м, забіг 2 з 2             
Фрістайл
 16:00     Могул, кваліфікація 1, чоловіки
 16:50     Могул, кваліфікація 2, чоловіки
 20:00     Могул, фінал 1, чоловіки
 20:35     Могул, фінал 2, чоловіки
Хокей на льоду
 12:00     Попередній раунд, жінки — Група А      
 17:00     Попередній раунд, жінки — Група А
Шорт-трек
 11:45     Чоловіки, 1500 м, забіги             
 12:27     Жінки, 500 м, забіги             
 13:04     Чоловіки, 1500 м, півфінал
 13:35     Естафета 3000 м, півфінал, жінки          
 14:05     Чоловіки, 1500 м, фінал


11 лютого

Біатлон
 17:00    Перегони переслідування 10 км, жінки   
Керлінг
   7:00     Круговий турнір, сесія 2, жінки       
 12:00     Круговий турнір, сесія 3, чоловіки
 17:00     Круговий турнір, сесія 3, жінки
Лижні перегони
 12:00     Спринт вільним стилем, кваліфікація, жінки
 12:25     Спринт вільним стилем, кваліфікація, чоловіки
 14:00     Спринт вільним стилем, чвертьфінали, жінки             
 14:25     Спринт вільним стилем, чвертьфінали, чоловіки
 14:56     Спринт вільним стилем, півфінали, жінки            
 15:06     Спринт вільним стилем, півфінали, чоловіки           
 15:22     Спринт вільним стилем, фінали, жінки   
Стрибки на лижах з трампліну
 19:30     Особистий старт, середній трамплін, жінки, перша серія стрибків            
 20:25     Особистий старт, середній трамплін, жінки, фінал             
Санний спорт
 16:30     Жінки на одномісних санях, заїзд 3   
 18:20     Жінки на одномісних санях, заїзд 4   
Швидкісний біг на ковзанах
 14:45     Жінки, 500 м, забіг 1 з 2             
 16:34     Жінки, 500 м, забіг 2 з 2             
Сноуборд
 12:00     Хафпайп, кваліфікація, чоловіки
 17:00     Хафпайп, півфінал, чоловіки            
 19:30     Хафпайп, фінал, чоловіки            
Фігурне катанння на ковзанах
 17:00     Пари, коротка програма             
Фрістайл
  8:00     Слоупстайл, кваліфікація, жінки
 11:00     Слоупстайл, фінал, жінки            
Хокей на льоду
 12:00     Попередній раунд, жінки — Група В 
 17:00     Попередній раунд, жінки — Група В


12 лютого

Гірські лижі
  9:00     Швидкісний спуск, жінки            
Керлінг
  7:00     Круговий турнір, сесія 4, чоловіки
12:00     Круговий турнір, сесія 4, жінки
17:00     Круговий турнір, сесія 5, чоловіки
Лижне двоборство
11:30     Особистий старт Гундерсен, середній трамплін / 10 км, залікова серія             
14:30     Особистий старт Гундерсен, середній трамплін / 10 км, лижні перегони            
Санный спорт
16:15     Чоловіки на двомісних санях, заїзд 1       
17:45     Чоловіки на двомісних санях, заїзд 2       
Швидкісний біг на ковзанах
16:00     Чоловіки, 1000 м             
Сноуборд
12:00     Хафпайп, кваліфікація, жінки
17:00     Хафпайп, півфінал, жінки
19:30     Хафпайп, фінал, жінки
Фігурне катання на ковзанах
17:45     Пари, вільна програма             
Хокей на льоду
10:00     Попередній раунд, жінки, Група А     
14:30     Попередній раунд, жінки, Група А          
19:00     Попередній раунд, чоловіки, Група С


13 лютого

Біатлон
16:00     Індивідуальні перегони 20 км, чоловіки    
Керлинг
  7:00     Круговий турнір, сесія 5, жінки
 12:00    Круговий турнір, сесія 6, чоловіки
 17:00    Круговий турнір, сесія 6, жінки
Лижні перегони
 12:00    10 км класичним стилем, жінки
Санний спорт
 18:15     Естафета, змагання
Скелетон
   9:30     Жінки, заїзд 1             
 10:40     Жінки, заїзд 2           
Швидкісний біг на ковзанах
 16:00     Жінки, 1000 м             
Фігурне катанння на ковзанах
 17:00     Чоловіки, коротка програма             
Фрістайл
  8:15     Слоупстайл, кваліфікація, чоловіки
 11:30     Слоупстайл, фінал, чоловіки            
Хокей на льоду
 10:00     Попередній раунд, жінки - Група В 
 10:00     Попередній раунд, чоловіки - Група В
 14:30     Попередній раунд, чоловіки - Група А
 14:30     Попередній раунд, чоловіки - Група А
 19:00     Попередній раунд, жінки - Група В 
 19:00     Попередній раунд, чоловіки - Група В
Шорт-трек
 12:00     Жінки, 500 м, чвертьфінал             
 12:25     Чоловіки, 1000 м, забіги             
 13:10     Жінки, 500 м, півфінал
 13:31     Естафета 5000 м, півфінал, чоловіки
 14:05     Жінки, 500 м, фінал


14 лютого

Биатлон
 16:00     Індивідуальні перегони 15 км, жінки
Гірські лижі
  9:00     Супер-комбінація, швидкісний спуск, чоловіки
 13:30     Супер-комбінація, слалом, чоловіки
Керлінг
   7:00    Круговий турнір, сесія 7, чоловіки
 12:00    Круговий турнір, сесія 7, жінки
 17:00    Круговий турнір, сесія 8, чоловіки  
Лижні перегони
 12:00    15 км класичним стилем, чоловіки            
Стрибки на лижах з трампліну
 19:30     Особистий старт, великий трамплін, чоловіки, кваліфікація            
Скелетон
 14:30     Чоловіки, заїзд 1             
 16:05     Чоловіки, заїзд 2             
 17:40     Жінки, заїзд 3             
 18:51     Жінки, заїзд 4             
Фігурне катання на ковзанах
 17:00     Чоловіки, вільна програма             
Фрістайл
 15:45     Акробатика, кваліфікація 1, жінки
 16:30     Акробатика, кваліфікація 2, жінки             
 19:30     Акробатика, фінал 1, жінки             
 19:55     Акробатика, фінал 2, жінки             
 20:12     Акробатика, фінал 3, жінки             
Хокей на льоду
 10:00     Попередній раунд, чоловіки — Група С  
 14:30     Попередній раунд, чоловіки — Група С 
 19:00     Попередній раунд, чоловіки — Група В


15 лютого

Гірські лижі
  9:00    Супер-гігант, жінки
Керлінг
  7:00     Круговий турнір, сесія 8, жінки
 12:00    Круговий турнір, сесія 9, чоловіки
 17:00    Круговий турнір, сесія 9, жінки
Лижні перегони
 12:00    Естафета 4х5 км, жінки
Стрибки на лижах з трампліну
 19:30    Особистий старт, великий трамплін, чоловіки, перша серія стрибків            
 20:45    Особистий старт, великий трамплін, чоловіки, фінал            
Скелетон
 16:45    Чоловіки, заїзд 3             
 18:16    Чоловіки, заїзд 4             
Швидкісний біг на коньках
 15:30    Чоловіки, 1500 м             
Хокей на льоду
 10:00    Попередній раунд, чоловіки - Група А
 10:00    Плей-офф, чвертьфінал, жінки
 14:30    Попередній раунд, чоловіки - ГрупаА 
 14:30    Плей-офф, чвертьфінал, жінки
 19:00    Попередній раунд, чоловіки - ГрупаС 
Шорт-трек
 12:00     Жінки, 1500 м, забіги             
 12:43     Чоловіки, 1000 м, чвертьфінал          
 13:12     Жінки, 1500 м, півфінал             
 13:43     Чоловіки, 1000 м, півфінал             
 14:06     Жінки, 1500 м, фінал             
 14:20     Чоловіки, 1000 м, фінал


16 лютого

Біатлон
 17:00     Масс-старт 15 км, чоловіки
Бобслей
 18:15     Двійки, заїзд 1             
 19:50     Двійки, заїзд 2             
Гірські лижі
  9:00     Супер-гігант, чоловіки
Керлінг
  7:00     Круговий турнір, сесія 10, чоловіки
 12:00    Круговий турнір, сесія 10, жінки
 17:00    Круговий турнір, сесія 11, чоловіки 
Лижні перегони
 12:00    Естафета 4х10 км, чоловіки
Швидкісний біг на ковзанах
 16:00    Жінки, 1500 м             
Сноуборд
  9:00     Сноуборд-кросс, посів, жінки
 11:15     Сноуборд-кросс, чвертьфінал, жінки
 11:30     Сноуборд-кросс, півфінал, жінки
 11:40     Сноуборд-кросс, фінал, жінки
Фігурне катання на ковзанах
 17:00     Танці на льоду, короткий танець            
Хокей на льоду
 10:00     Попередній раунд, чоловіки — Група В
 10:00     Класифікація, жінки (5-8)    
 14:30     Попередній раунд, чоловіки — Група А
 19:00     Класифікація, жінки (5-8)     
 19:00      Попередній раунд, чоловіки — Група В


17 лютого

Біатлон
 17:00     Масс-старт 12,5 км, жінки
Бобслей
 16:30     Двійки, заїзд 3             
 18:05     Двійки, заїзд 4             
Керлінг
  7:00     Круговий турнір, сесія 11, жінки
 12:00    Круговий турнір, сесія 12, чоловіки
 17:00    Круговий турнір, сесія 12, жінки
Стрибки на лижах з трампліну
 19:15     Командний старт, чоловіки, перша серія стрибків            
 20:22     Командний старт, чоловіки, фінал          
Сноуборд
  9:00     Сноуборд-кросс, посів, чоловіки
 11:30     Сноуборд-кросс, 1/8 фіналу, чоловіки
 11:52     Сноуборд-кросс, чвертьфінал             
 12:04     Сноуборд-кросс, півфінал, чоловіки
 12:12     Сноуборд-кросс, фінал, чоловіки
Фігурне катання на ковзанах
 17:00     Танцы на льду, произвольный танец    
Фристайл
 15:45     Акробатика, кваліфікація 1, чоловіки
 16:30     Акробатика, кваліфікація 2, чоловіки
 19:30     Акробатика, фінал 1, чоловіки
 19:55     Акробатика, фінал 2, чоловіки
 20:12     Акробатика, фінал 3, чоловіки
Хокей на льоду
 14:30     Плей-офф, півфінал, жінки
 19:00     Плей-офф, півфінал, жінки


18 лютого

Бобслей
  17:15     Жінки, заїзд 1             
  18:23     жінки, заїзд 2             
Горные лыжи
   9:00     Гігантський слалом, жінки, 1-ий заїзд     
  12:30     Гігантський слалом, жінки, 2-ий заїзд     
Керлінг
   7:00     Тай-брейк, жінки (за потреби)   
   7:00     Тай-брейк, чоловіки (за потреби)  
 12:00     Тай-брейк, чоловіки (за потреби)
 12:00     Тай-брейк, жінки (за потреби)  
 17:00     Тай-брейк, чоловіки (за потреби)    
 17:00     Тай-брейк, жінки (за потреби) 
Лижне двоборство
 11:30     Особистий старт Гундерсен, великий трамплін / 10 км, залікова серія             
 14:00     Особистий старт Гундерсен, великий трамплін / 10 км, лижні перегони            
Швидкісний біг на ковзанах
 15:00     Чоловіки, 10000 м             
Фрістайл
 15:45     Скі-хафпайп, кваліфікація, чоловіки
 19:30     Скі-хафпайп, фінал, чоловіки
Хоккей на льду
 10:00     Плей-офф, кваліфікація, чоловіки
 10:00     Класифікація, жінки (7-8)    
 14:30     Плей-офф, кваліфікація, чоловіки
 14:30     Класифікація, жінки (5-6)    
 19:00     Плей-офф, кваліфікація, чоловіки 
 19:00     Плей-офф, кваліфікація, чоловіки
Шорт-трек
 11:30     Жінки, 1000 м, забеги             
 12:15     Чоловіки, 500 м, забеги             
 12:54     Естафета 3000 м, фінал, жінки


19 лютого

Біатлон
 16:30     Змішана естафета, 2х6 км жінки +2х7,5 км чоловіки            
Бобслей
 18:15     Жінки, заїзд 3             
 19:23     Жінки, заїзд 4             
Гірські лижі
   9:00     Гигантский слалом, чоловіки, 1 заїзд 
 12:30     Гигантский слалом, чоловіки, 2 заїзд 
Керлінг
 12:00     Півфінал, жінки
 17:00     Півфінал, чоловіки
Лижні перегони
 11:15     Командний спринт класичним стилем, полуфиналы, жінки
 14:06     Командний спринт класичним стилем, полуфиналы, чоловіки
 13:45     Командний спринт класичним стилем, фінал, жінки
 14:15     Командний спринт класичним стилем, фінал, чоловіки
Швидкісний біг на ковзанах
 15:30     Жінки, 5000 м             
Сноуборд
   7:15     Паралельний гігантський слалом, кваліфікація, жінки
   7:42     Паралельний гігантський слалом, кваліфікація, чоловіки
 11:00     Паралельний гігантський слалом, кваліфікація, 1/8 фіналу, жінки      
 11:12     Паралельний гігантський слалом, кваліфікація, 1/8 фіналу, чоловіки
 11:48     Паралельний гігантський слалом, чвертьфінал, жінки      
 11:54     Паралельний гігантський слалом, чвертьфінал, чоловіки
 12:15     Паралельний гігантський слалом, півфінал, жінки      
 12:18     Паралельний гігантський слалом, полуфинал, чоловіки
 12:31     Паралельний гігантський слалом, фінал, жінки      
 12:35     Паралельний гігантський слалом, фінал, чоловіки
Фігурне катання на ковзанах
 17:00     Жінки, коротка програма             
Хокей на льоду
 10:00     Плей-офф, чвертьфінал, чоловіки 
 14:30     Плей-офф, чвертьфінал, чоловіки 
 19:00     Плей-офф, чвертьфінал, чоловіки 


20 лютого

Керлінг
 10:30     Матч за бронзову медаль, жінки
 15:30     Матч за золоту медаль, жінки
Лижне двоборство
 11:00     Командний старт Гундерсен, великий трамплін / естафета 4х5 км, залікова серія             
 13:00     Командний старт Гундерсен, великий трамплін / естафета 4х5 км, лижні перегони            
Фігурное катання на ковзанах
 17:00     Жінки, вільна програма             
Фрістайл
  9:45     Скі-крос, посів, чоловіки
 11:30     Скі-крос, 1/8 финала, чоловіки
 12:05     Скі-крос, четвертьфинал, чоловіки
 12:25     Скі-крос, полуфинал, чоловіки
 12:41     Скі-крос, финал, чоловіки
 16:30     Скі-хафпайп, кваліфікація, жінки
 19:30     Скі-хафпайп, фінал, жінки
Хокей на льоду
 14:00     Матч за бронзову медаль, жінки
 19:00     Матч за золоту медаль, жінки


21 лютого

Біатлон
 16:30     Естафета 4х6 км, жінки
Гірські лижі
 14:45     Слалом, жінки, 1-ий заїзд             
 18:15     Слалом, жінки, 2-ий заїзд             
Керлінг
 10:30     Матч за бронзову медаль, чоловіки
 15:30     Матч за золоту медаль, чоловіки
Швидкісний біг на ковзанах
 15:30     Командні перегони переслідування, чвертьфінал, чоловіки
 16:23     Командні перегони переслідування, чвертьфінал, жінки
 17:13     Командні перегони переслідування, півфінал, чоловіки
Фрістайл
  9:45     Скі-крос, посів, жінки
 11:30     Скі-крос, 1/8 фіналу, жінки
 12:05     Скі-крос, чвертьфінал, жінки
 12:25     Скі-крос, півфінал, жінки
 12:41     Скі-крос, фінал, жінки
Хокей на льоду
 14:00     Плей-офф, півфинал, чоловіки
 19:00     Плей-офф, півфинал, чоловіки
Шорт-трек
 18:30     Чоловіки, 500 м, чвертьфінал           
 18:44     Жінки, 1000 м, чвертьфінал             
 19:13     Чоловіки, 500 м, півфінал             
 19:21     Жінки, 1000 м, півфінал             
 19:43     Чоловіки, 500 м, фінал             
 19:53     Жінки, 1000 м, фінал             
 20:18     Естафета 5000 м, фінал, чоловіки


22 лютого

Біатлон
 18:30     Естафета 4х7,5 км, чоловіки
Бобслей
 20:30     Четвірки, заїзд 1             
 22:00     Четвірки, заїзд 2             
Горные лыжи
 16:45     Слалом, чоловіки, 1-ий заїзд             
 20:15     Слалом, чоловіки, 2-ий заїзд             
Лижні перегони
 13:30     Мас-старт вільним стилем 30 км, жінки
Швидкісний біг на ковзанах
 17:30     Командні перегони переслідування, півфінал, жінки
 17:51     Командні перегони переслідування, фінал, чоловіки
 18:14     Командні перегони переслідування, фінал, жінки
Сноуборд
  9:15     Паралельний слалом, кваліфікація, жінки
  9:42     Паралельний слалом, кваліфікація, чоловіки
 13:15    Паралельний слалом, 1/8 фіналу, жінки
 13:27    Паралельний слалом, 1/8 фіналу, чоловіки
 14:03    Паралельний слалом, чвертьфінал, жінки
 14:09    Паралельний слалом, чвертьфінал, чоловіки
 14:30    Паралельний слалом, півфінал, жінки
 14:33    Паралельний слалом, півфінал, чоловіки
 14:46    Паралельний слалом, фінал, жінки
 14:50    Паралельний слалом, фінал, чоловіки
Хокей на льоду
 19:00    Матч за бронзову медаль, чоловіки


23 лютого

 Бобслей
  11:30     Четвірки, заїзд 3             
  13:00     Четвірки, заїзд 4             
 Лижні перегони
   9:00     Мас-старт вільним стилем 50 км,    чоловіки            
 Хокей на льоду
  14:00     Матч за золоту медаль, чоловіки

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Коментарі
СЛУХАЙ ON AIR
РАДІО МАКСИМУМ Радіо Максимум
ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ
Більше новин
Новини інших ЗМІ
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
Залиште відгук