Архів
Курси валют
Погода
      youtube @24
      Loading...
      google @24
      RSS СТРІЧКА
      Загальний RSS

      Топ новини

      Відео новини

      Сочі 2014: розклад змагань на всі дні

      24670 Читать новость на русском
      Олімпіада
      Олімпіада / actualnews.org

      Олімпійські ігри — 2014 триватимуть 18 днів у Сочі. Пропонуємо детальний розклад змагань (за київським часом)

      6 лютого

      Сноуборд
         8:00     Слоупстайл, кваліфікація, чоловіки
       12:00     Слоупстайл, кваліфікація, жінки
      Фігурне катанння на ковзанах
       17:30     Командні змагання, чоловіки, коротка програма             
       19:10     Командні змагання, пари, коротка програма
      Фрістайл
       16:00     Могул, кваліфікація 1, жінки


      7 лютого

      Змагань немає


      8 лютого

      Біатлон
       16:30     Спринт 10 км, чоловіки
      Лижні перегони
       12:00     Скіатлон 7,5 км класичним стилем +7,5 км вільним стилем, жінки            
      Стрибки на лижах з трамплину
       18:30     Особистий старт, середній трамплін, чоловіки, кваліфікація            
      Санний спорт
       16:30     Чоловіки на одномісних санях, заїзд 1   
       18:40     Чоловіки на одномісних санях, заїзд 2    Швидкісний біг на ковзанах
       13:30     Чоловіки, 5000 м             
      Сноуборд
        7:30     Слоупстайл, півфінал, чоловіки          
       10:45     Слоупстайл, фінал, чоловіки
      Фігурне катання на ковзанах
       16:30     Командні змагання, танці на льоду, короткий танець            
       18:10     Командні змагання, жінки, коротка програма             
       20:05     Командні змагання, пари, вільна програма програма             
      Фристайл
       16:00     Могул, кваліфікація 2, жінки
       20:00     Могул, фінал 1, жінки           
       20:35     Могул, фінал 2, жінки
      Хокей на льоду
       10:00     Попередній раунд, жінки — Група А
       17:00     Попередній раунд, жінки — Група А


      9 лютого

      Біатлон
       16:30     Спринт 7,5 км, жінки
      Гірські лижі
       9:00      Швидкісний спуск, чоловіки            
      Лижні перегони
       12:00     Скіатлон 15 км класичним стилем + 15 км вільним стилем, чоловіки
      Стрибки від надна лыжах с трамплина
       19:30     Особистий старт, середній трамплін, чоловіки, перша серія стрибків
       20:45     Особистий старт, середній трамплін, чоловіки, фінал             
      Санний спорт
      16:30     Чоловіки на одномісних санях, заїзд 3 
      18:40     Чоловіки на одномісних санях, заїзд 4 
      Швидкісний біг на ковзанах
       13:30     Жінки, 3000 м             
      Сноуборд
        8:30     Слоупстайл, півфінал, жінки            
       11:15     Слоупстайл, фінал, жінки
      Фігурне катанння на ковзанах
       17:00     Командні змагання, чоловіки, вільна програма            
      18:05     Командні змагання, жінки, вільна програма                   
       19:10     Командні змагання, танці на льоду, вільна програма             
      Хокей на льоду
       10:00     Попередній раунд, жінки — Група В
       15:00     Попередній раунд, жінки — Группа В


      10 лютого

      Біатлон
       17:00     Перегони переслідування 12,5 км, чоловіки
      Гірські лижі
       9:00     Супер-комбинація, швидкісний спуск, жінки           
       13:00     Супер-комбинація, слалом, жінки        
      Керлинг
         7:00     Круговий турнір, сесія 1, чоловіки
       12:00     Круговий турнір, сесія 1, жінки
       17:00     Круговий турнір, сесія 2, чоловіки
      Санний спорт
       16:45     Жінки на одномісних санях, заїзд 1       
       18:35     Жінки на одномісних санях, заїзд 2     
      Швидкісний біг на ковзанах
       15:00     Чоловіки, 500 м, забіг 1 з 2             
       16:55     Чоловіки, 500 м, забіг 2 з 2             
      Фрістайл
       16:00     Могул, кваліфікація 1, чоловіки
       16:50     Могул, кваліфікація 2, чоловіки
       20:00     Могул, фінал 1, чоловіки
       20:35     Могул, фінал 2, чоловіки
      Хокей на льоду
       12:00     Попередній раунд, жінки — Група А      
       17:00     Попередній раунд, жінки — Група А
      Шорт-трек
       11:45     Чоловіки, 1500 м, забіги             
       12:27     Жінки, 500 м, забіги             
       13:04     Чоловіки, 1500 м, півфінал
       13:35     Естафета 3000 м, півфінал, жінки          
       14:05     Чоловіки, 1500 м, фінал


      11 лютого

      Біатлон
       17:00    Перегони переслідування 10 км, жінки   
      Керлінг
         7:00     Круговий турнір, сесія 2, жінки       
       12:00     Круговий турнір, сесія 3, чоловіки
       17:00     Круговий турнір, сесія 3, жінки
      Лижні перегони
       12:00     Спринт вільним стилем, кваліфікація, жінки
       12:25     Спринт вільним стилем, кваліфікація, чоловіки
       14:00     Спринт вільним стилем, чвертьфінали, жінки             
       14:25     Спринт вільним стилем, чвертьфінали, чоловіки
       14:56     Спринт вільним стилем, півфінали, жінки            
       15:06     Спринт вільним стилем, півфінали, чоловіки           
       15:22     Спринт вільним стилем, фінали, жінки   
      Стрибки на лижах з трампліну
       19:30     Особистий старт, середній трамплін, жінки, перша серія стрибків            
       20:25     Особистий старт, середній трамплін, жінки, фінал             
      Санний спорт
       16:30     Жінки на одномісних санях, заїзд 3   
       18:20     Жінки на одномісних санях, заїзд 4   
      Швидкісний біг на ковзанах
       14:45     Жінки, 500 м, забіг 1 з 2             
       16:34     Жінки, 500 м, забіг 2 з 2             
      Сноуборд
       12:00     Хафпайп, кваліфікація, чоловіки
       17:00     Хафпайп, півфінал, чоловіки            
       19:30     Хафпайп, фінал, чоловіки            
      Фігурне катанння на ковзанах
       17:00     Пари, коротка програма             
      Фрістайл
        8:00     Слоупстайл, кваліфікація, жінки
       11:00     Слоупстайл, фінал, жінки            
      Хокей на льоду
       12:00     Попередній раунд, жінки — Група В 
       17:00     Попередній раунд, жінки — Група В


      12 лютого

      Гірські лижі
        9:00     Швидкісний спуск, жінки            
      Керлінг
        7:00     Круговий турнір, сесія 4, чоловіки
      12:00     Круговий турнір, сесія 4, жінки
      17:00     Круговий турнір, сесія 5, чоловіки
      Лижне двоборство
      11:30     Особистий старт Гундерсен, середній трамплін / 10 км, залікова серія             
      14:30     Особистий старт Гундерсен, середній трамплін / 10 км, лижні перегони            
      Санный спорт
      16:15     Чоловіки на двомісних санях, заїзд 1       
      17:45     Чоловіки на двомісних санях, заїзд 2       
      Швидкісний біг на ковзанах
      16:00     Чоловіки, 1000 м             
      Сноуборд
      12:00     Хафпайп, кваліфікація, жінки
      17:00     Хафпайп, півфінал, жінки
      19:30     Хафпайп, фінал, жінки
      Фігурне катання на ковзанах
      17:45     Пари, вільна програма             
      Хокей на льоду
      10:00     Попередній раунд, жінки, Група А     
      14:30     Попередній раунд, жінки, Група А          
      19:00     Попередній раунд, чоловіки, Група С


      13 лютого

      Біатлон
      16:00     Індивідуальні перегони 20 км, чоловіки    
      Керлинг
        7:00     Круговий турнір, сесія 5, жінки
       12:00    Круговий турнір, сесія 6, чоловіки
       17:00    Круговий турнір, сесія 6, жінки
      Лижні перегони
       12:00    10 км класичним стилем, жінки
      Санний спорт
       18:15     Естафета, змагання
      Скелетон
         9:30     Жінки, заїзд 1             
       10:40     Жінки, заїзд 2           
      Швидкісний біг на ковзанах
       16:00     Жінки, 1000 м             
      Фігурне катанння на ковзанах
       17:00     Чоловіки, коротка програма             
      Фрістайл
        8:15     Слоупстайл, кваліфікація, чоловіки
       11:30     Слоупстайл, фінал, чоловіки            
      Хокей на льоду
       10:00     Попередній раунд, жінки - Група В 
       10:00     Попередній раунд, чоловіки - Група В
       14:30     Попередній раунд, чоловіки - Група А
       14:30     Попередній раунд, чоловіки - Група А
       19:00     Попередній раунд, жінки - Група В 
       19:00     Попередній раунд, чоловіки - Група В
      Шорт-трек
       12:00     Жінки, 500 м, чвертьфінал             
       12:25     Чоловіки, 1000 м, забіги             
       13:10     Жінки, 500 м, півфінал
       13:31     Естафета 5000 м, півфінал, чоловіки
       14:05     Жінки, 500 м, фінал


      14 лютого

      Биатлон
       16:00     Індивідуальні перегони 15 км, жінки
      Гірські лижі
        9:00     Супер-комбінація, швидкісний спуск, чоловіки
       13:30     Супер-комбінація, слалом, чоловіки
      Керлінг
         7:00    Круговий турнір, сесія 7, чоловіки
       12:00    Круговий турнір, сесія 7, жінки
       17:00    Круговий турнір, сесія 8, чоловіки  
      Лижні перегони
       12:00    15 км класичним стилем, чоловіки            
      Стрибки на лижах з трампліну
       19:30     Особистий старт, великий трамплін, чоловіки, кваліфікація            
      Скелетон
       14:30     Чоловіки, заїзд 1             
       16:05     Чоловіки, заїзд 2             
       17:40     Жінки, заїзд 3             
       18:51     Жінки, заїзд 4             
      Фігурне катання на ковзанах
       17:00     Чоловіки, вільна програма             
      Фрістайл
       15:45     Акробатика, кваліфікація 1, жінки
       16:30     Акробатика, кваліфікація 2, жінки             
       19:30     Акробатика, фінал 1, жінки             
       19:55     Акробатика, фінал 2, жінки             
       20:12     Акробатика, фінал 3, жінки             
      Хокей на льоду
       10:00     Попередній раунд, чоловіки — Група С  
       14:30     Попередній раунд, чоловіки — Група С 
       19:00     Попередній раунд, чоловіки — Група В


      15 лютого

      Гірські лижі
        9:00    Супер-гігант, жінки
      Керлінг
        7:00     Круговий турнір, сесія 8, жінки
       12:00    Круговий турнір, сесія 9, чоловіки
       17:00    Круговий турнір, сесія 9, жінки
      Лижні перегони
       12:00    Естафета 4х5 км, жінки
      Стрибки на лижах з трампліну
       19:30    Особистий старт, великий трамплін, чоловіки, перша серія стрибків            
       20:45    Особистий старт, великий трамплін, чоловіки, фінал            
      Скелетон
       16:45    Чоловіки, заїзд 3             
       18:16    Чоловіки, заїзд 4             
      Швидкісний біг на коньках
       15:30    Чоловіки, 1500 м             
      Хокей на льоду
       10:00    Попередній раунд, чоловіки - Група А
       10:00    Плей-офф, чвертьфінал, жінки
       14:30    Попередній раунд, чоловіки - ГрупаА 
       14:30    Плей-офф, чвертьфінал, жінки
       19:00    Попередній раунд, чоловіки - ГрупаС 
      Шорт-трек
       12:00     Жінки, 1500 м, забіги             
       12:43     Чоловіки, 1000 м, чвертьфінал          
       13:12     Жінки, 1500 м, півфінал             
       13:43     Чоловіки, 1000 м, півфінал             
       14:06     Жінки, 1500 м, фінал             
       14:20     Чоловіки, 1000 м, фінал


      16 лютого

      Біатлон
       17:00     Масс-старт 15 км, чоловіки
      Бобслей
       18:15     Двійки, заїзд 1             
       19:50     Двійки, заїзд 2             
      Гірські лижі
        9:00     Супер-гігант, чоловіки
      Керлінг
        7:00     Круговий турнір, сесія 10, чоловіки
       12:00    Круговий турнір, сесія 10, жінки
       17:00    Круговий турнір, сесія 11, чоловіки 
      Лижні перегони
       12:00    Естафета 4х10 км, чоловіки
      Швидкісний біг на ковзанах
       16:00    Жінки, 1500 м             
      Сноуборд
        9:00     Сноуборд-кросс, посів, жінки
       11:15     Сноуборд-кросс, чвертьфінал, жінки
       11:30     Сноуборд-кросс, півфінал, жінки
       11:40     Сноуборд-кросс, фінал, жінки
      Фігурне катання на ковзанах
       17:00     Танці на льоду, короткий танець            
      Хокей на льоду
       10:00     Попередній раунд, чоловіки — Група В
       10:00     Класифікація, жінки (5-8)    
       14:30     Попередній раунд, чоловіки — Група А
       19:00     Класифікація, жінки (5-8)     
       19:00      Попередній раунд, чоловіки — Група В


      17 лютого

      Біатлон
       17:00     Масс-старт 12,5 км, жінки
      Бобслей
       16:30     Двійки, заїзд 3             
       18:05     Двійки, заїзд 4             
      Керлінг
        7:00     Круговий турнір, сесія 11, жінки
       12:00    Круговий турнір, сесія 12, чоловіки
       17:00    Круговий турнір, сесія 12, жінки
      Стрибки на лижах з трампліну
       19:15     Командний старт, чоловіки, перша серія стрибків            
       20:22     Командний старт, чоловіки, фінал          
      Сноуборд
        9:00     Сноуборд-кросс, посів, чоловіки
       11:30     Сноуборд-кросс, 1/8 фіналу, чоловіки
       11:52     Сноуборд-кросс, чвертьфінал             
       12:04     Сноуборд-кросс, півфінал, чоловіки
       12:12     Сноуборд-кросс, фінал, чоловіки
      Фігурне катання на ковзанах
       17:00     Танцы на льду, произвольный танец    
      Фристайл
       15:45     Акробатика, кваліфікація 1, чоловіки
       16:30     Акробатика, кваліфікація 2, чоловіки
       19:30     Акробатика, фінал 1, чоловіки
       19:55     Акробатика, фінал 2, чоловіки
       20:12     Акробатика, фінал 3, чоловіки
      Хокей на льоду
       14:30     Плей-офф, півфінал, жінки
       19:00     Плей-офф, півфінал, жінки


      18 лютого

      Бобслей
        17:15     Жінки, заїзд 1             
        18:23     жінки, заїзд 2             
      Горные лыжи
         9:00     Гігантський слалом, жінки, 1-ий заїзд     
        12:30     Гігантський слалом, жінки, 2-ий заїзд     
      Керлінг
         7:00     Тай-брейк, жінки (за потреби)   
         7:00     Тай-брейк, чоловіки (за потреби)  
       12:00     Тай-брейк, чоловіки (за потреби)
       12:00     Тай-брейк, жінки (за потреби)  
       17:00     Тай-брейк, чоловіки (за потреби)    
       17:00     Тай-брейк, жінки (за потреби) 
      Лижне двоборство
       11:30     Особистий старт Гундерсен, великий трамплін / 10 км, залікова серія             
       14:00     Особистий старт Гундерсен, великий трамплін / 10 км, лижні перегони            
      Швидкісний біг на ковзанах
       15:00     Чоловіки, 10000 м             
      Фрістайл
       15:45     Скі-хафпайп, кваліфікація, чоловіки
       19:30     Скі-хафпайп, фінал, чоловіки
      Хоккей на льду
       10:00     Плей-офф, кваліфікація, чоловіки
       10:00     Класифікація, жінки (7-8)    
       14:30     Плей-офф, кваліфікація, чоловіки
       14:30     Класифікація, жінки (5-6)    
       19:00     Плей-офф, кваліфікація, чоловіки 
       19:00     Плей-офф, кваліфікація, чоловіки
      Шорт-трек
       11:30     Жінки, 1000 м, забеги             
       12:15     Чоловіки, 500 м, забеги             
       12:54     Естафета 3000 м, фінал, жінки


      19 лютого

      Біатлон
       16:30     Змішана естафета, 2х6 км жінки +2х7,5 км чоловіки            
      Бобслей
       18:15     Жінки, заїзд 3             
       19:23     Жінки, заїзд 4             
      Гірські лижі
         9:00     Гигантский слалом, чоловіки, 1 заїзд 
       12:30     Гигантский слалом, чоловіки, 2 заїзд 
      Керлінг
       12:00     Півфінал, жінки
       17:00     Півфінал, чоловіки
      Лижні перегони
       11:15     Командний спринт класичним стилем, полуфиналы, жінки
       14:06     Командний спринт класичним стилем, полуфиналы, чоловіки
       13:45     Командний спринт класичним стилем, фінал, жінки
       14:15     Командний спринт класичним стилем, фінал, чоловіки
      Швидкісний біг на ковзанах
       15:30     Жінки, 5000 м             
      Сноуборд
         7:15     Паралельний гігантський слалом, кваліфікація, жінки
         7:42     Паралельний гігантський слалом, кваліфікація, чоловіки
       11:00     Паралельний гігантський слалом, кваліфікація, 1/8 фіналу, жінки      
       11:12     Паралельний гігантський слалом, кваліфікація, 1/8 фіналу, чоловіки
       11:48     Паралельний гігантський слалом, чвертьфінал, жінки      
       11:54     Паралельний гігантський слалом, чвертьфінал, чоловіки
       12:15     Паралельний гігантський слалом, півфінал, жінки      
       12:18     Паралельний гігантський слалом, полуфинал, чоловіки
       12:31     Паралельний гігантський слалом, фінал, жінки      
       12:35     Паралельний гігантський слалом, фінал, чоловіки
      Фігурне катання на ковзанах
       17:00     Жінки, коротка програма             
      Хокей на льоду
       10:00     Плей-офф, чвертьфінал, чоловіки 
       14:30     Плей-офф, чвертьфінал, чоловіки 
       19:00     Плей-офф, чвертьфінал, чоловіки 


      20 лютого

      Керлінг
       10:30     Матч за бронзову медаль, жінки
       15:30     Матч за золоту медаль, жінки
      Лижне двоборство
       11:00     Командний старт Гундерсен, великий трамплін / естафета 4х5 км, залікова серія             
       13:00     Командний старт Гундерсен, великий трамплін / естафета 4х5 км, лижні перегони            
      Фігурное катання на ковзанах
       17:00     Жінки, вільна програма             
      Фрістайл
        9:45     Скі-крос, посів, чоловіки
       11:30     Скі-крос, 1/8 финала, чоловіки
       12:05     Скі-крос, четвертьфинал, чоловіки
       12:25     Скі-крос, полуфинал, чоловіки
       12:41     Скі-крос, финал, чоловіки
       16:30     Скі-хафпайп, кваліфікація, жінки
       19:30     Скі-хафпайп, фінал, жінки
      Хокей на льоду
       14:00     Матч за бронзову медаль, жінки
       19:00     Матч за золоту медаль, жінки


      21 лютого

      Біатлон
       16:30     Естафета 4х6 км, жінки
      Гірські лижі
       14:45     Слалом, жінки, 1-ий заїзд             
       18:15     Слалом, жінки, 2-ий заїзд             
      Керлінг
       10:30     Матч за бронзову медаль, чоловіки
       15:30     Матч за золоту медаль, чоловіки
      Швидкісний біг на ковзанах
       15:30     Командні перегони переслідування, чвертьфінал, чоловіки
       16:23     Командні перегони переслідування, чвертьфінал, жінки
       17:13     Командні перегони переслідування, півфінал, чоловіки
      Фрістайл
        9:45     Скі-крос, посів, жінки
       11:30     Скі-крос, 1/8 фіналу, жінки
       12:05     Скі-крос, чвертьфінал, жінки
       12:25     Скі-крос, півфінал, жінки
       12:41     Скі-крос, фінал, жінки
      Хокей на льоду
       14:00     Плей-офф, півфинал, чоловіки
       19:00     Плей-офф, півфинал, чоловіки
      Шорт-трек
       18:30     Чоловіки, 500 м, чвертьфінал           
       18:44     Жінки, 1000 м, чвертьфінал             
       19:13     Чоловіки, 500 м, півфінал             
       19:21     Жінки, 1000 м, півфінал             
       19:43     Чоловіки, 500 м, фінал             
       19:53     Жінки, 1000 м, фінал             
       20:18     Естафета 5000 м, фінал, чоловіки


      22 лютого

      Біатлон
       18:30     Естафета 4х7,5 км, чоловіки
      Бобслей
       20:30     Четвірки, заїзд 1             
       22:00     Четвірки, заїзд 2             
      Горные лыжи
       16:45     Слалом, чоловіки, 1-ий заїзд             
       20:15     Слалом, чоловіки, 2-ий заїзд             
      Лижні перегони
       13:30     Мас-старт вільним стилем 30 км, жінки
      Швидкісний біг на ковзанах
       17:30     Командні перегони переслідування, півфінал, жінки
       17:51     Командні перегони переслідування, фінал, чоловіки
       18:14     Командні перегони переслідування, фінал, жінки
      Сноуборд
        9:15     Паралельний слалом, кваліфікація, жінки
        9:42     Паралельний слалом, кваліфікація, чоловіки
       13:15    Паралельний слалом, 1/8 фіналу, жінки
       13:27    Паралельний слалом, 1/8 фіналу, чоловіки
       14:03    Паралельний слалом, чвертьфінал, жінки
       14:09    Паралельний слалом, чвертьфінал, чоловіки
       14:30    Паралельний слалом, півфінал, жінки
       14:33    Паралельний слалом, півфінал, чоловіки
       14:46    Паралельний слалом, фінал, жінки
       14:50    Паралельний слалом, фінал, чоловіки
      Хокей на льоду
       19:00    Матч за бронзову медаль, чоловіки


      23 лютого

       Бобслей
        11:30     Четвірки, заїзд 3             
        13:00     Четвірки, заїзд 4             
       Лижні перегони
         9:00     Мас-старт вільним стилем 50 км,    чоловіки            
       Хокей на льоду
        14:00     Матч за золоту медаль, чоловіки

      powered by lun.ua
      Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
      Коментарі
      Більше новин
      При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
      не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
      Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
      Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
      Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
      Залиште відгук