Про це вона сказала в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

"Для того, щоб сформувати уряд, потрібно сформувати коаліцію. І з моєї точки зору - це одне з найболючіших місць буде, тому що (існує) питання - з кого формувати коаліцію", - сказала Богословська.

За словами нардепа, рішення у парламенті, як і раніше, приймаються за допомогою грошей.

"Сьогодні в парламенті, на жаль, відбуваються процеси такі ж, як раніше: за гроші формують групи, обіцяють місця під якісь посади, деякі дійшли до такого, що кажуть: "Нам міністри не потрібні, у нас всередині весь середній апарат, наші старі, ми будемо вирішувати ці питання". Тобто ось така каша відбувається", - розповіла вона.

"Принцип, за яким формувати цю коаліцію, враховуючи, що вчорашні опозиційні партії, яким влада впала в руки, і вони за неї так різко вхопилися, і намагаються моментально конвертувати в якийсь успіх", - додала політик.

Богословська наголосила, що зараз в парламенті багагато колишніх регіоналів.

"Їх (опозиціонерів) було 166 осіб. А більшість - це 226. Всі інші - це колишні члени Партії регіонів. А потім прийшло ще багато членів ПР. І щодня вони виходять. І там, серед тих, хто виходить, люди, на яких вже клейма ставити ніде. Питання - як формувати цю коаліцію, яка потім сформує уряд?" - зазначила вона.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила декілька кадрових рішень і звільнила всіх політв'язнів. Омріяну свободу тепер слід чекати, зокрема батьку та сину Павліченкам, яких засудили за звинуваченням у вбивстві судді.