"ОСКАР" 2016

Чи збігається ваша думка із вибором кіноакадемії?
Проголосуйте за своїх улюбленців!
28 лютого відбудеться цьогорічна церемонія вручення премії "Оскар", а поки весь світ чекає на результати голосування кіноакадемії (сперечаючись, чи отримає нарешті свою статуетку Ді Капріо), сайт 24-го каналу пропонує вам обрати своїх фаворитів.

Ми відкрили голосування за вісьмома номінаціями, де ви можете визначити найкращий фільм, акторів та пісню. Голосування триватиме до 28 лютого, тоді ж ми опублікуємо фінальні результати.

Фільм

Режисер

Актор

Актриса

Актор другого плану

Актриса другого плану

Мультфільм

Пісня

"50 відтінків сірого" — "Earned It"
"The Hunting Ground" — "Till It Happens To You"
"007: СПЕКТР" — "Writing's On The Wall"
"Гонка на вимирання" — "Manta Ray"
"Молодість" — "Simple Song 3"
Фільм "Зима у вогні: Боротьба України за свободу" номінували на нагороду Американської кіноакадемії в категорії документальних повнометражних стрічок
Безсумнівно, цьогоріч українців найбільше цікавитиме номінація на найкращу документальну повнометражну стрічку, адже "Оскар" може отримати фільм про Майдан.

Робоча назва стрічки — "Молитва за Україну". Її вперше показали торік у вересні на кінофестивалі у Венеції, а в жовтні вона з'явиться на американському відеосервісі Netflix, який нещодавно запустили і в Україні.
Режисером стрічки став Євген Афінеєвський — уродженець російського міста Казань. Він емігрував до Ізраїлю, але зараз працює у США. Президент України Петро Порошенко нагородив режисера Хрестом Івана Мазепи.

"Зима у вогні" позмагається за нагороду зі стрічками про співачок Емі Вайнхауз ("Емі") та Ніну Сімон ("Що сталось, пані Сімон?"), а також про перевезення наркотиків у Мексиці ("Земля картелів") та про убивства в Індонезії ("Погляд тиші").

"Номінуй мене повністю"

Фільм Алехандро Гонсалеса Іньярріту "Легенда Г'ю Гласса" зібрав максимальну кількість номінацій на цьогорічний "Оскар" — 12. Слідом за ним іде стрічка Джорджа Міллера "Шалений Макс: Дорога гніву" з десятьма номінаціями. Сім разів номінований "Марсіянин".

Ті, що повернулись

І мисливець Г'ю Гласс, і космонавт Марк Вотні відчайдушно борються за життя в нереальних для виживання умовах. Та хоча стрічки, здавалося б, об'єднує одна тема, вони – як два боки однієї монети. Поки герой Метта Деймона багато жартує, випромінює незламний оптимізм та надихає не здаватися, персонаж Леонардо Ді Капріо керується помстою та показує всю жорстокість людини в боротьбі із природою. Англійською назва "Легенди Г'ю Гласса" звучить як The Revenant, тобто "той, що повернувся". Те ж можна сказати і про "марсіянина" Марка Вотні.

Прірву між цими стрічками створює подача: "Марсіянин" часто примушує глядачів сміятися і є своєрідною одою людському життю, тоді як "Легенда Г'ю Гласса" зображає всю нікчемність людини у не зовсім привабливій манері. Але так Іньярріту забезпечує реалістичність. Тож, подивившись на Марка Вотні, хочеться жити, пізнавати і творити, а після "Г'ю Гласса" хочеться лише дякувати Богу за теплу домівку і здорових близьких.

Незважаючи на відмінності між цими історіями, обидві стрічки варті перемоги, що зайвий раз доводить велика кількість номінацій. А вам який фільм більше до вподоби? Дізнайтесь про них більше.

Нашаленів на "Оскар"

Посередині топ-3 за кількістю номінацій неочікувано для багатьох опинився божевільний і бездумний фільм про "Шаленого Макса" чи "Пухиря", як його назвали автори українського озвучення. Стрічка претендує на звання найкращої, як і її режисер Джордж Міллер. У Тома Харді немає можливості отримати "Оскар" за роль Макса, зате він позмагається за статуетку як найкращий актор другого плану в "Легенді Г'ю Гласса".
"Шаленого Макса" визнали найкращим фільмом 2015 року за версією Лондонського співтовариства кінокритиків, а Гільдія кінокритиків США віддала йому найбільшу кількість нагород — дев'ять. Він переміг у таких вагомих номінаціях, як "Найкращий режисер", "Найкращий бойовик", "Найкращий актор бойовика" (Том Харді), "Найкраща актриса бойовика" (Шарліз Терон). Тож не дарма Шарліз Терон поголила голову для ролі в цьому фільмі.

Дивіться також

Запросіть друзів проголосувати за улюбленців

Усі права захищені. © 2005—2015, ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс", Сайт "Телеканалу новин 24".