Як насолоджуватись здоровим повітрям та дихати на повні груди
Повітря у містах далеко не ідеальне, адже воно забруднене транспортними та промисловими викидами, пилом, бактеріями, вірусами та різноманітними алергенами, зокрема, пилком рослин. І все це ми вдихаємо разом з киснем.
У чому ховається небезпека
Тренд на здоровий спосіб життя навчив людей стежити за чистотою води, якісними продуктами, які не містять ГМО. Та чи замислювались ви про якість повітря?

Адже щодоби людина робить понад 20 тисяч подихів – тобто близько 7 тисяч літрів повітря проходить через наші легені. А без справної дихальної системи не функціонуватиме нормально весь організм.

Смог у містах – це повітря, наповнене пилом, димом, солями важких металів, алергенами, токсинами, вихлопними газами та кіптявою.

Та одним з найнебезпечніших компонентів смогу є монооксид вуглецю – чадний газ, який є отруйним. Також смог викликає загострення хронічних захворювань дихальної системи.
Через відсутність вітру у містах чадний газ, дим від лісових пожеж та вуглеводні накопичуються в одному місці. А це вкрай небезпечно для органів дихання.
Чим ми дихаємо: страхітлива статистика
Забруднення атмосферного повітря сьогодні – колосальна проблема в Україні. Адже низки підприємств нехтують екологічними нормами, крім того, дорогами країни їздять тисячі автомобілів, що псують повітря вихлопами.

Основним забруднювачем атмосферного повітря в Україні є промисловість: вона робить майже вдвічі більше шкідливих викидів, ніж автотранспорт.

За різними даними науковців та екологів, через збільшення дрібних часточок у повітрі, які можуть проникати глибоко у легені людини, кількість хворих на різні небезпечні захворювання зростає.

Також негативно на здоров'я людини впливає руйнування озонового шару і зростання концентрації озону в тропосфері, що збільшує ризик розвитку астми.

У 2015 році Україна потрапила у антирейтинг – серед 10 найзабрудненіших країн світу вона посіла дев'яте місце за смертністю від забруднення повітря. Під ризиком смерті від забруднення атмосфери перебуває кожен 918-й мешканець України.
У приміщенні, де ми проводимо 70% часу, повітря теж не можна назвати чистим. Через вентиляцію, відчинені вікна та двері всередину будинку проникають і дрібні шкідливі часточки. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, всередині помешкання повітря може бути бруднішим у 5 разів, ніж на вулиці.
До яких захворювань призводить забруднене повітря?
Засмічене різними частинками повітря провокує появу різних небезпечних захворювань, адже воно забруднене не лише сполуками з визначеним хіміко-фізичним складом, але й так званим дрібнодисперсним пилом.

Серед мікроскопічних частинок, розмір яких становить менше, ніж 10 мікрон, є часточки піску, ґрунту, асфальту, частини тіл комах, шерсть тварин, матеріалів, з яких зроблені меблі тощо.

І уявіть – це все під час кожного вдиху потрапляє в легені, накопичується там, потрапляє в кров і далі – в органи, повільно і непомітно отруюючи організм. З часом це може викликати різноманітні хвороби дихальних шляхів, респіраторні і навіть онкологічні захворювання легенів.
Чим більше забруднене повітря – тим вищі ризики розвитку бронхіальної астми та бронхолегеневих захворювань. Особливо це стосується великих промислових міст України.
Небезпеки міста: як захистити легені від забрудненого повітря
Щоб захистити дихальну систему фахівці радять провітрювати оселю, робити вологе прибирання. Людство працює над покращенням та вирішенням проблем повітря, тож вже зараз можна застосовувати інноваційні рішення. Зокрема, відчути переваги очищувача повітря.

Новий очищувач повітря від Philips ефективно видаляє з повітря 99,9% забруднювальних частинок, вірусів та бактерій, алергенів, неприємні запахи та гази.

Інтелектуальна система Vita Shield IPS фільтрує частинки розміром аж до 20 наномікрон, а технологія Aera Sence дозволяє аналізувати якість повітря у приміщенні у реальному часі та сповіщати про зміни.

Очищувач PHILIPS створює у помешканні природний щит, адже нейтралізує шкідливу дію забруднювальних речовин, алергенів без агресивних хімікатів чи іонізації, яка теж може завдавати шкоди.

Завдяки інноваційній технології прилад видаляє дрібнодисперсний пил та бруд з повітря, знешкоджує шкідливі бактерії та віруси, алергени, усуває неприємні запахи, гази - продукти роботи авто, заводів, теплогенеруючих підприємств, а також побутові запахи, які утворюються під час приготування їжі і навіть сигаретний дим.
Технологія очищувача повітря Aera Sence дозволяє аналізувати якість повітря у приміщенні у реальному часі за допомогою додатка Air Matters – пристрій під'єднується до мережі Wi-Fi.
Завдяки цьому додатку пристроєм зручно керувати з телефону, а ще – ви отримуєте дані про рівень забруднення повітря, кількість алергенів у помешканні і на вулиці.

На основі отриманих даних про якість повітря додаток даватиме поради щодо вирішення проблеми з алергенами.

Окрім того, завдяки додатку Air Matters ви можете в реальному часі змінювати налаштування очищувача – вмикати його, змінювати швидкість вентилятора, перевіряти якість повітря тощо.

Саме такі сучасні інноваційні технології здатні зробити повітря в домі чистішим, а його господарів – здоровішими.

Ефективність очищувача повітря клінічно доведено Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF). Після його використання у людей, які страждають від алергії, було значно менше проявів її симптомів.

Компанія Philips, визнаний експерт в галузі електроніки та продукції для здоров'я, переконує, що незважаючи на всі забруднюючі речовини, які є в міському повітрі, дихати чистим та здоровим повітрям можливо! Важливо пам'ятати, що від якості повітря, яке ми вдихаємо, залежать наш сон, самопочуття, респіраторна система та загальний тонус нашого організму. Кожен подих має значення!
Усі права захищені. © 2005—2018, ПрАТ "Телерадіокомпанія "Люкс", Сайт "Телеканалу новин 24".
Made on
Tilda