Юний португальський футболіст вийшов на заміну на 75-й хвилині матчу проти "Портсмута" (3:0), а вже через 5 хвилин чудово виконав штрафний удар з лівого флангу.

Дебютний гол Кріштіану Роналду за "Манчестер Юнайтед": дивіться відео

В далекому 2003 році молодий і перспективний хлопець з португальського "Спортінга" Кріштіану Роналду перебрався в іменитий англійський клуб "Манчестер Юнайтед".

Трансфер Кріштіану з лісабонського клубу в стан "манкуніанців" припав на літо 2003 року і обійшовся "червоним дияволам" в 12 мільйонів фунтів. В футболці МЮ Роналду провів 292 матчі, забив 118 голів і віддав 68 асистів.

На даний момент на рахунку Кріштіану Роналду вже 702 забитих голи за клуби і національну збірну Португалії. До слова, свій ювілейний 700-й гол Кріш забив в поєдинку відбору Євро-2020 проти національної збірної України.