Аргентина – Чилі 2:1
Голи:
Агуеро, 12, Дибала, 22 – Відаль, 59 (пен.)

Вилучення: Мессі, 37 – Медель, 37

Аргентина програла два останні фінали на Кубку Америки саме Чилі. Тому матч за третє місце містив подвійну мотивацію для Аргентини.

"Біло-голубі" агресивно розпочали поєдинок і зуміли забити швидкий гол. Мессі хитро розіграв штрафний, віддавши пас на Агуеро. Кун легко переграв голкіпера. Подвоїв перевагу Аргентини елегантним голом Дибала.

Після цього в матчі на перший план вийшла робота головного арбітра. Маріо Діаз де Вівар на 37 хвилині вирішив вилучити Мессі та Меделя. Зокрема, Медель вирішив поштовхатися з Лео. Якщо на червону картку хтось і заслуговував, то це точно був не Мессі.

Своїм рішення арбітр спровокував агресію на футбольному полі. Дрібні порушення правил рефері карав жовтими картками, коли грубі порушення чомусь не помічав.

У другому таймі арбітр призначив досить сумнівний пенальті у ворота Аргентини, який реалізував Відаль. Але на більше чилійці не спромоглися й Аргентина здобула перемогу.

Фінал Кубку Америки між Бразилією та Перу відбудеться 7-го липня. Початок гри, о 23:00 за київським часом.