На двох вогневих рубежах німецький гонщик відстрілявся чисто й подолав дистанцію за 23 хвилини та 22 секунди.

Друге місце посів норвежець Тар'єй Бьо. Він також відстрілявся на нуль, але програв Доллю понад 9 секунд. Третє місце посів француз Кентен Фійон-Має, який програв Бьо всього 2 секунди.

Лідер загального заліку Йоганнес Бьо допустив 2 промахи, які завадили йому поборотися за перемогу. Йоганнес фінішував четвертим.

Як виступили українці?

Найкраще гонку з українців подолав Дмитро Підручний. Дмитро здійснив по одному промаху на кожній стрільбі й фінішував 18-м.

Відмінно відстрілявся Антон Дудченко, закривши всі 10 мішеней. Проте досить низька швидкість не дозволили Антону поборотися за високі позиції – 31-а сходинка.

Артем Прима допустив 2 промахи на стійці й фінішував 34-м. Руслан Ткаленко помилився одного разу на лежці й завершив спринт 39-м.

Артем Тищенко також допустив тільки один промах – 69-а позиція.