Перемогу в спринті знову здобув норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо. З одним промахом йому вдалося подолати дистанцію за 24:49.2. Мартен Фуркад, який відстрілявся на нуль, фінішував другим, програвши переможцю гонки 8 секунд.

На подіум вдалося заскочити німцю Бенедикту Доллю. Відстрілявшись також на нуль, він програв Фуркаду дві секунди та стільки ж виграв у француза Гігонна.

У гонці також взяли участь четверо представників України. Найкраще спринт подолав Артем Прима, який з одним промахом посів 26 місце. Дмитро Підручний також допустив одну помилку на вогневому рубежі. Він програв переможцю гонки півтори хвилини й фінішував 32-м.

Сергій Семенов з двома промахами посів 90 місце. Найгірший з українців – Віталій Кільчицький, який теж не зміг відстрілятися на нуль (4 промахи) та фінішував 102-м.

Зважаючи на те, що Кільчицький та Семенов опинилися за межами топ-60, вони не візьмуть участь у гонці переслідування.