У чоловічій гонці переслідування на 12,5 кілометрів стартували троє українців (нагадаємо, у цьому виді змагань виступають 60 кращих спортсменів за результатами спринту). Дмитро Підручний стартував 21-им з 49-секундним відставанням від переможця недільної гонки Арнда Пайфера, Артем Прима – 40-им (з гандикапом у 1:36), а Сергій Семенов – 46-им (+1:46).

Однак дістатись до медалей нашим хлопцям не вдалося – Підручний промахнувся 4 рази і фінішував 34-им, Артем Прима з 6 промахами завершив гонку на 38 місці, а Сергій Семенов – на 49-му місці.

Загалом гонка вийшла доволі динамічною та цікавою – після першої половини на чолі гонки йшла група із 7 спортсменів, однак дві стрільби стоячи "розірвали" цю групу. У підсумку золоту нагороду у чоловічій гонці переслідування виборов француз Мартен Фуркад, "срібло" – швед Себастьян Самуельсон, а третім став німець Бенедікт Долль.