Гонку виграла італійка Доротея Вірер, яка подолала дистанцію за 21:04.9. Вірер допустила тільки один промах на вогневому рубежі.

Друге місце у представниці Фінляндії – Кайси Макаряйнен, яку Вірер випередила всього на 0.6 секунди. Також на подіумі опинилася росіянка Катерина Юрлова. Вона програла Вірер 24 секунди.

Щодо українок, то жодна наша представниця не змогла потрапити в топ-20. Нашим дівчатам не вдалося відстрілятися на нуль. Окрім того українки програвали суперницям у швидкості. Таким чином, найкращою виявилася Олена Підгрушна. Вона допустила один промах і прибігла 27-ю.

Віта Семеренко фінішувала 53-ю, а Валентина Семеренко 57-ю. Ольга Абрамова з двома промахами фінішувала на 63 місці. Найгірше з наших спортсменок спринт подолала Анастасія Меркушина – 68 місце.

Відзначимо, що в гонці переслідування Україну в суботу, 15 грудня, представлятимуть тільки сестри Семеренко та Олена Підгрушна.