Йоганнес Бьо не залишив шансів своїм суперникам ні на одному етапі у Нове-Мєсто. Вигравши спринт і гонку переслідування, лідер Загального заліку показав найкращий час і в недільному мас-старті, випередивши найближчого переслідувача на 46,5 секунди.

Українські біатлоністи не змогли поборотися за топ-15. Дмитро Підручний стріляв швидко і доволі точно (всього два кола штрафу), але ногами поступався суперникам, через що фінішував на 17-му місці. Артем Прима припустився семи промахів і фінішував 27-м.

Нагадаємо, що 23 грудня також відбудеться перший у сезоні 2018/19 мас-старт у жінок. Початок гонки – о 15:30.