Брейк-данс, серфінг, скейтбординг та скелелазіння можуть потрапити в програму Олімпіади-2024

Серфінг стане олімпійським видом спорту
Серфінг стане олімпійським видом спорту / Getty Images

Сесія Міжнародного олімпійського комітету включила брейк-данс, серфінг, скейтбординг та спортивне скелелазіння у попередню програму Олімпіади 2024 року, яка відбудеться у Парижі.

Ці чотири види спорту запропонував МОК оргкомітет Ігор у Парижі 2024. А така можливість у них виникла завдяки реформі Олімпійської програми, починаючи з 2020 року.

До слова: Зимову Олімпіаду 2026 прийме Мілан

"Чотири види спорту, які запропонував Париж, повністю відповідають олімпійській програмі 2020. Вони сприяють більш гендерно збалансованому та більш міському розвитку. А також надають можливість спілкуватися з молодим поколінням. Запропоновані види спорту відповідають цим принципам і зміцнюють загальну динамічну концепцію Ігор в Парижі 2024 року, яка зосереджується на інклюзивності, надихає нову аудиторію та проводить соціально відповідальні ігри", – заявив президент МОК Томас Бах.

Варто додати, що брейк-данс та спортивне скелелазіння було включено у програму юнацької Олімпіади 2018 у Буенос-Айресі. А скейтбординг, спортивне скелелазіння та серфінг дебютують на олімпійській програмі в Токіо наступного року.

Літні Олімпійські ігри 2024 триватимуть у Парижі з 26 липня по 11 серпня 2024 року. Раніше Париж приймав літні Ігри 1900 і 1924 років. У Франції Ігри останній раз проходили в 1992 році, коли зимові змагання приймав Альбервіль. Заявку приурочили до 100-річчя від дня попередньої паризької Олімпіади.

Джерело: 24 канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук