На велику перерву кияни пішли із перевагою у 9-ть пунктів 41:32. Розв'язка ж у протистоянні настала у третій чверті. Вдалі дії у трисекундній зоні і куди успішніші кидки з-за дуги у виконанні Липового та Лукашова дозволили киянам на заключну десятихвилинку виходити із гандикапом у 24 очки. Така перевага ледь не зіграла із господарями паркету злий жарт.

"Ведмеді", на чолі з Рікардо Гленом і Меккі Макнайтом, ледь не втілили у реальність неймовірний камбек. Та от часу до фінальної сирени виявилось замало. 76:69 – підопічні Віталія Чернія виборюють п'яту поспіль перемогу.

У інших протистояннях "Черкаські Мавпи" дотиснули "Дніпро". "Одеса" на виїзді втримала переможний рахунок у матчі проти "Дніпро-Азоту" — 75:68. Львівська "Галичина", поступившись Києву, залишається єдиною командою у Суперлізі без перемог.