Челсі – Тоттенхем 2:1

Голи: Жиру, 15, Алонсо, 49 – Рюдігер, 89 (авт.)

Дивіться також: "Зоря" на виїзді перемогла "Маріуполь" завдяки голам новачка та Лєднєва: відео

На 15-й хвилині господарі відкрили рахунок. Це Жиру з третьої спроби в одній затяжній атаці таки пробив свого співвітчизника класним ударом з-під Вертонгена.

Відео голу Жиру

А на початку другого тайму Маркос Алонсо забив, як виявилося, переможний м'яч – точним ударом в кут.

Відео голу Алонсо

Підопічні Моуріньо намагалися відіграти бодай один м'яч, і це вдалося їм в кінцівці. Ламела прострілював з флангу в центр штрафного, і німецький захисник "Челсі" Антоніо Рюдігер невдало зрізав м'яч в свої ворота – 2:1. На останніх секундах господарі притиснулися до своїх воріт, але "Тоттенхем" більше забити не зумів.

Відео автоголу Рюдігера

Як наслідок, перемога "синіх", що дозволила їм закріпитися у топ-4 англійської Прем'єр-ліги.