Чемпіонат світу з біатлону-2020: результати всіх гонок

Чемпіонат світу з біатлону-2020: результати всіх гонок / twitter.com/IBU_WC

Чемпіонат світу з біатлону 2020 триватиме в Антхольці (Італія) з 13 до 23 лютого. Результати усіх гонок та, як виступили представники України – читайте у матеріалі Спорт24.

Результати чемпіонату світу з біатлону-2020

Змішана естафета, 13 лютого

1. Норвегія
2. Італія
​3. Чехія

5. Україна

Читайте також: Чемпіонат світу з біатлону 2020: розклад гонок

Спринт (жінки), 14 лютого

1. Марте Олсбю Ройселанд (Норвегія)
2. С’юзан Данклі (США)
3. Луціє Харватова (Чехія)

4. Олена Підгрушна (Україна)
1
1. Віта Семеренко (Україна)
22. Юлія Джима (Україна)
36. Валентина Семеренко (Україна)

До теми: Чемпіонат світу з біатлону: де дивитися онлайн

Спринт (чоловіки), 15 лютого

1. Олександр Логінов (Росія)
2. Кантен-Фійон Має (Франція)
3. Мартен Фуркад (Франція)
...
10. Дмитро Підручний (Україна)
25. Артем Прима (Україна)
42. Сергій Семенов (Україна)
60. Антон Дудченко (Україна)
67. Богдан Цимбал (Україна)

Це важливо: Чемпіонат світу з біатлону 2020: медальний залік

Гонка переслідування (жінки) 16 лютого

1. Доротея Вірер (Італія)
2. Деніз Германн (Німеччина)
3. Марте Олсбю Ройселанд (Норвегія)
...
13. Олена Підгрушна (Україна)
19. Юлія Джима (Україна)
39. Віта Семеренко (Україна)
43. Валентина Семеренко (Україна)

Гонка переслідування (чоловіки) 16 лютого

1. Емільєн Жаклен (Франція)
2. Йоганнес Бьо (Норвегія)
3. Олександр Логінов (Росія)
...
24. Артем Прима (Україна)
30. Дмитро Підручний (Україна)
41. Сергій Семенов (Україна)
60. Антон Дудченко (Україна)

Індивідуальна гонка (жінки) 18 лютого

1. Доротея Вірер (Італія)
2. Ванесса Хінц (Німеччина)
3. Марте Олсбю Ройселанд (Норвегія)
...
11. Анастасія Меркушина (Україна)
29. Віта Семеренко
37. Юлія Джима
42. Валентина Семеренко

Індивідуальна гонка (чоловіки) 19 лютого

1. Мартен Фуркад (Франція)
2. Йоганнес Бьо (Норвегія)
3. Домінік Ландертінґер (Австрія)
...
31. Сергій Семенов (Україна)
36. Аретм Прима
44. Руслан Ткаленко
68. Антон Дудченко

Одиночна змішана естафета 20 лютого

​1. Норвегія
2. Німеччина
3. Франція

10. Україна

Жіноча естафета 22 лютого

1. Норвегія
2. Німеччина
3. Україна

Чоловіча естафета 22 лютого

1. Франція
2. Норвегія
3. Німеччина
...
12. Україна

Мас-старт (жінки) 23 лютого

1. Марте Олсбю Ройселанд (Норвегія)
2. Доротея Вірер (Італія)
3. Ханна Еберґ (Швеція)
...
24. Олена Підгрушна (Україна)

Мас-старт (чоловіки) 23 лютого

1. Йоганнес Бьо (Норвегія)
2. Кантен Фійон-Майє (Франція)
3. Емільєн Жаклен (Франція)
...
20. Артем Прима (Україна)
23. Дмитро Підручний (Україна)

Читайте також

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук