68. Антон Дудченко

Варте уваги: Чемпіонат світу з біатлону-2020: результати всіх гонок

Боротьба за нагороди

Як і в жіночій "індивідуалці", в цій гонці визначалася доля малого Кришталевого глобуса. Тому боротьба розгорнулася між норвежцем Йоганнесом Бьо та французом Мартеном Фуркадом.

Француз, допустивши 1 промах, продемонстрував час 49 хвилин і 43 секунди. Це принесло йому не тільки золото чемпіонату світу, але й перемогу в заліку індивідуальних гонок.

Йоганнес Бьо до четвертої стрільби претендував на золоту нагороду, але допустився прикрого промаху. Таким чином, норвежець виграв срібло.

Бронзова медаль несподівано дісталася представнику збірної Австрії Домініку Ландертінґеру.

До теми: Чемпіонат світу з біатлону 2020: медальний залік

Виступ українців

На жаль, українські біатлоністи не змогли зачепитися за медалі чемпіонату світу і в індивідуальній гонці.

Найкращий час продемонстрував Сергій Семенов. Допустивши чотири промахи Сергій посів 31-у сходинку. Стільки ж промахів "настріляв" і Артем Прима, який продемонстрував 36-й час.

Руслан Ткаленко та Антон Дудченко також не закрили по чотири мішені. Руслан фінішував 44-м, а Дудченко – 68-м.