7. Валентина Семеренко (Україна)
28. Юлія Журавок (Україна)
31. Віта Семеренко (Україна)
56. Дарія Блашко (Україна)

Шведка Елізабет Хегберг попри один промах у гонці показала високу швидкість та здобула перемогу у спринтерській гонці. Випередила вона біатлоністку із Норвегії Іду Лієн, яка здобула срібло гонки. На третю сходинку п'єдесталу піднялась білоруська біатлоністка Ірина Кривко.

Українські біатлоністки залишились без медалей, але потрапили у топ-10. Найвищою із представниць України стала Анастасія Меркушина – 6-те місце. Українка Валентина Семеренко посіла – 7-му сходинку.

Інші українські дівчата Юлія Журавок, Віта Семеренко та Дарія Блашко розташувались на 28-й, 31-й та 56-й позиціях відповідно.

У гонці переслідування Україну представлять: Меркушина, сестри Семеренко, Журавок та Блашко.