Чотириразовий олімпійський чемпіон Мо Фара зізнався у вживанні допінгу

Мо Фара вживав допінг / Getty Images

Чотириразовий олімпійський чемпіон, шестиразовий чемпіон світу британець Мо Фара зізнався, що приймав заборонену речовину, але не повідомив про це антидопінговим організаціям.

Про це повідомляється в документальної передачі BBC "Панорама".

Читайте також: Росія втратила перше місце в медальному заліку Олімпіади-2014 через допінг Устюгова

У порушенні антидопінгових правил Фара зізнався комісарам USADA, хоча раніше британець категорично відкидав звинувачення у прийомі препарату.

Перед лондонським марафоном 2014 року головний медичний директор з легкої атлетики Великої Британії Роб Чакраверті чотири рази вводив L-карнітин в організм Фара. Через шість днів після ін'єкцій Фара не записав L-карнітин в своїй формі допінг-контролю, хоча повинен був це зробити.

Рік по тому, коли представники Американського антидопінгового агентства (USADA) протягом п'яти годин опитували Мо Фару щодо L-карнітину, він категорично заперечував його застосування.

Після закінчення допиту, Фара зустрівся з Баррі Фаджем, якого USADA допитувало напередодні. Після зустрічі Фара повернувся в кімнату до представників USADA і змінив свої минулі показання, заявивши, що робив ін'єкції L-карнітину перед Лондонським марафоном.

Згідно антидопінговим правилам, ін'єкції L-карнітину дозволені тільки в тому випадку, якщо їх обсяг менше 50 мл. За інформацією BBC, обсяг L-карнітину, отриманий Фарою, в цілому склав 13,5 мл.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук