На третій хвилині матчу Де Хеа отримав передачу від партнера і мав достатньо часу, щоб вибити м'яч. Проте голкіпер довго думав, на кого з партнерів віддати передачу.

Дивіться також: "Ліверпуль" розгромно програв "Вотфорду" і не зміг повторити рекорд "Арсеналу" в АПЛ: відео

У підсумку Домінік Калвер-Льюїн запресингував воротаря, який швидко вибив м'яч та влучив у нападника. Після цього м'яч курйозно опинився у воротах.

Матч завершився нічиєю 1:1. Рахунок у першому таймі зрівняв лідер "червоних дияволів" Бруну Фернандеш.

МЮ – Евертон відеоогляд матчу

• Для Де Хеа це вже сьома помилка, яка призвела до голу в нинішньому сезоні АПЛ.
  • 27 грудня 2019 року Де Хеа пропустив курйозний гол у матчі з "Вотфордом", а його команда зазнала поразки.
  • За результативними помилками Де Хеа зрівнявся з Берндом Лено з "Арсеналу" і Мартіном Дубровкою з "Ньюкаслу".
  • Зазначимо, що Де Хеа отримує найвищу зарплату в чемпіонаті Англію. За рік іспанець отримує у "Манчестер Юнайтед" 23 мільйони євро.