Депутат Беленюк їде на чемпіонат світу з боротьби й може пропустити роботу в Раді

Жан Беленюк / facebook.com/pg/beleniuk

Депутат Верховної Ради України IX скликання Жан Беленюк візьме участь у чемпіонаті світу з вільної боротьби. Світова першість відбудеться у столиці Казахстану з 14 до 22 вересня.

У цей проміжок часу Беленюк (партія "Слуга народу"), можливо, пропустить чотири пленарні засідання Верховної Ради, погоджувальну раду та роботу в комітетах, комісіях і фракціях.

Читайте також: #першийтемношкірий: нардеп Жан Беленюк зробив перше фото у Раді

Наразі не відомо, чи точно Жан Беленюк пропустить роботу у Верховній Раді. Усе буде залежати від його результатів на чемпіонаті світу.

Згідно з Конституцією України до 31 серпня Жан Беленюк як депутат повинен був припинити іншу оплачувану діяльність (стаття 25 і стаття 78). Таким чином, Жан відмовився від підтримки Міністерства культури, молоді та спорту, яке фінансувало підготовку та участь у змаганнях.

Відповідно, на чемпіонат світу Жан, швидше за все, поїде власним коштом.

Беленюк, який став першим заступником голови комітету з питань молоді та спорту, за два дні роботи проголосував 88 разів (50,29%). 5 раз він утримався від голосу, а 82 голосування Жан пропустив.

Також Верховна Рада більшістю голосів підтримала включення до порядку денного другої сесії проєкту закону про додаткові підстави дострокового припинення повноважень народного депутата та направила його до Конституційного суду.

Відповідно до документу, до Конституції додано такі підстави дострокового припинення повноважень нардепа: якщо суд встановив, що депутат не голосував особисто; якщо депутат протягом однієї чергової сесії був відсутнім без поважних причин на третині пленарних засідань та/або засідань парламентського комітету, членом якого він є.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук